URBAN FOOD & DRINKS S.R.L.

Inactivă fiscal din 7 august 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

URBAN FOOD & DRINKS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 40776559, Nr. Reg. Com. J29/1259/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5610 - Restaurante. Societatea a fost înființată la data de 13 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, ORŞ. SINAIA, STR. PANSELUŢELOR, NR.9, cod poștal 106100. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 7 august 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
URBAN FOOD & DRINKS S.R.L.
CUI
40776559
Stare
Inactivă fiscal din 7 august 2025
Nr. Registrul Comerțului
J29/1259/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 martie 2019
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, ORŞ. SINAIA, STR. PANSELUŢELOR, NR.9
Cod poștal
106100
Cod CAEN
5610
Domeniu de activitate
Restaurante

Situații financiare

În 2023, URBAN FOOD & DRINKS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.803.152 lei, o pierdere netă de 340.377 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.201920202021202220232019 · Cifra de afaceri: 312.754 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.205.591 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.665.935 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.786.143 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.803.152 lei2019 · Profit net: 21.203 lei2020 · Profit net: 159.044 lei2021 · Profit net: 153.125 lei2022 · Profit net: 96.117 lei2023 · Profit net: −340.377 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 312.754 lei20192020: 1.205.591 lei20202021: 2.665.935 lei20212022: 2.786.143 lei2,8 mil.20222023: 1.803.152 lei1,8 mil.2023
Profit net lei
2019: 21.203 lei20192020: 159.044 lei159 mii20202021: 153.125 lei20212022: 96.117 lei20222023: −340.377 lei−340 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru URBAN FOOD & DRINKS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 1.803.152 lei în scădere față de 2022 −340.377 lei în scădere față de 2022 2.042.290 lei în creștere față de 2022 1.403.467 lei 560.142 lei −76.387 lei 5 în scădere față de 2022
2022 2.786.143 lei în creștere față de 2021 96.117 lei în scădere față de 2021 1.409.545 lei în creștere față de 2021 1.132.111 lei 577.424 lei 299.990 lei 8 în scădere față de 2021
2021 2.665.935 lei în creștere față de 2020 153.125 lei în scădere față de 2020 1.189.301 lei în creștere față de 2020 940.650 lei 483.124 lei 234.473 lei 10 în creștere față de 2020
2020 1.205.591 lei în creștere față de 2019 159.044 lei în creștere față de 2019 400.855 lei în creștere față de 2019 116.590 lei 392.372 lei 108.107 lei 6 în creștere față de 2019
2019 312.754 lei 21.203 lei 264.768 lei 134.487 lei 151.684 lei 21.403 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare