URBAN FOOD FACTORY S.R.L.

URBAN FOOD FACTORY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 40572419, Nr. Reg. Com. J2022003054293. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5611 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 5 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, BLD. REPUBLICII, NR.118, CAMERA 1, BL.15B2, ET.9, AP.36. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
URBAN FOOD FACTORY S.R.L.
CUI
40572419
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2022003054293
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 februarie 2019
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, BLD. REPUBLICII, NR.118, CAMERA 1, BL.15B2, ET.9, AP.36
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5611
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2025, URBAN FOOD FACTORY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.264.508 lei, un profit net de 19.138 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.201920222023202420252022 · Cifra de afaceri: 934.241 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.206.628 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.216.623 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.264.508 lei2019 · Profit net: −280 lei2022 · Profit net: 33.321 lei2023 · Profit net: 111.385 lei2024 · Profit net: 39.070 lei2025 · Profit net: 19.138 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 934.241 lei20222023: 1.206.628 lei20232024: 1.216.623 lei20242025: 1.264.508 lei1,3 mil.2025
Profit net lei
2019: −280 lei−28020192022: 33.321 lei20222023: 111.385 lei111 mii20232024: 39.070 lei20242025: 19.138 lei19 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru URBAN FOOD FACTORY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.264.508 lei în creștere față de 2024 19.138 lei în scădere față de 2024 554.940 lei în creștere față de 2024 485.819 lei 200.716 lei 131.595 lei 4
2024 1.216.623 lei în creștere față de 2023 39.070 lei în scădere față de 2023 500.698 lei în scădere față de 2023 500.579 lei 112.984 lei 112.865 lei 4
2023 1.206.628 lei în creștere față de 2022 111.385 lei în creștere față de 2022 503.815 lei în creștere față de 2022 557.119 lei 44.637 lei 97.941 lei 4
2022 934.241 lei 33.321 lei în creștere față de 2019 229.188 lei în creștere față de 2019 159.804 lei 100.169 lei 30.785 lei 4
2019 — −280 lei 320 lei — 240 lei −80 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare