URBAN RETREAT S.R.L.

Activitate suspendată din 11 decembrie 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

URBAN RETREAT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 42725870, Nr. Reg. Com. J30/516/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6820 - Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii. Societatea a fost înființată la data de 3 iulie 2020. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, ORŞ. TĂŞNAD, STR. ÎNFRĂŢIRII, NR.14, cod poștal 445300. Societatea are activitatea suspendată din data de 11 decembrie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
URBAN RETREAT S.R.L.
CUI
42725870
Stare
Activitate suspendată din 11 decembrie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J30/516/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 iulie 2020
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, ORŞ. TĂŞNAD, STR. ÎNFRĂŢIRII, NR.14
Cod poștal
445300
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6820
Domeniu de activitate
Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii

Situații financiare

În 2023, URBAN RETREAT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 388 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−5 mii05 mii10 mii15 mii20 mii25 mii20202021202220232020 · Cifra de afaceri: 13.474 lei2021 · Cifra de afaceri: 21.327 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.903 lei2020 · Profit net: 8.524 lei2021 · Profit net: 13.168 lei2022 · Profit net: −1.521 lei2023 · Profit net: −388 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 13.474 lei20202021: 21.327 lei21 mii20212022: 1.903 lei2 mii2022
Profit net lei
2020: 8.524 lei20202021: 13.168 lei13 mii20212022: −1.521 lei−2 mii20222023: −388 lei−3882023
Indicatori financiari pe ani pentru URBAN RETREAT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 — −388 lei în creștere față de 2022 25.226 lei în scădere față de 2022 — 23.517 lei −1.709 lei —
2022 1.903 lei în scădere față de 2021 −1.521 lei în scădere față de 2021 27.395 lei în creștere față de 2021 — 26.074 lei −1.321 lei —
2021 21.327 lei în creștere față de 2020 13.168 lei în creștere față de 2020 6.448 lei în creștere față de 2020 — 28.340 lei 21.892 lei 1
2020 13.474 lei 8.524 lei 4.170 lei — 12.894 lei 8.724 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare