URBANA FASHION SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 21289824, Nr. Reg. Com. J2007000781133. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6820 - Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii. Societatea a fost înființată la data de 7 martie 2007. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, SAT SCHITU COM. COSTINEŞTI, STR. NUCILOR, NR.10, CAMERA 4. C1- CAMERA ADMINISTRATIVA, cod poștal 907091. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 9 martie 2016. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- URBANA FASHION SRL
- CUI
- 21289824
- Stare
- Inactivă fiscal din 9 martie 2016
- Nr. Registrul Comerțului
- J2007000781133
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 7 martie 2007
- Județ
- Constanța
- Sediul social
- JUD. CONSTANŢA, SAT SCHITU COM. COSTINEŞTI, STR. NUCILOR, NR.10, CAMERA 4. C1- CAMERA ADMINISTRATIVA
- Cod poștal
- 907091
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 6820
- Domeniu de activitate
- Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii
Situații financiare
În 2025, URBANA FASHION SRL a raportat o pierdere netă de 568 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −568 lei în scădere față de 2024 | 4.540.624 lei în scădere față de 2024 | 1.245.288 lei | 2.656.108 lei | −639.228 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei în creștere față de 2023 | 4.545.269 lei | 1.245.288 lei | 2.661.321 lei | −638.660 lei | — |
| 2023 | 6.586 lei | −5.221 lei în scădere față de 2022 | 4.545.269 lei în creștere față de 2022 | 1.245.288 lei | 2.661.321 lei | −638.660 lei | — |
| 2022 | 6.586 lei | 3.027 lei în scădere față de 2021 | 4.545.268 lei în scădere față de 2021 | 1.245.288 lei | 2.666.541 lei | −633.439 lei | — |
| 2021 | 6.586 lei | 6.388 lei în creștere față de 2020 | 4.555.150 lei în creștere față de 2020 | 1.245.288 lei | 2.673.396 lei | −636.466 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei în scădere față de 2019 | 4.554.952 lei în scădere față de 2019 | 1.245.288 lei | 2.666.810 lei | −642.854 lei | — |
| 2019 | 6.586 lei | 3.163 lei în scădere față de 2018 | 4.564.672 lei în scădere față de 2018 | 1.245.288 lei | 2.676.531 lei | −642.853 lei | — |
| 2018 | 6.586 lei în scădere față de 2017 | 94.107 lei în creștere față de 2017 | 4.566.772 lei în scădere față de 2017 | 1.245.288 lei | 2.675.468 lei | −646.016 lei | — |
| 2017 | 7.603 lei în creștere față de 2016 | 3.664 lei în creștere față de 2016 | 4.869.283 lei în scădere față de 2016 | 1.458.689 lei | 2.670.471 lei | −740.123 lei | — |
| 2016 | 6.669 lei | −120.549 lei | 4.870.395 lei | 1.455.650 lei | 2.670.958 lei | −743.787 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
