URIDINU CONSTRUCT S.R.L.

URIDINU CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Olt, România. Date de identificare: CUI 39601774, Nr. Reg. Com. J2018000614286. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 10 iulie 2018. Sediul social este situat la: JUD. OLT, MUN. SLATINA, STR. CIREAŞOV, NR.7, BL.15, SC.B, ET.3, AP.8, cod poștal 230070. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
URIDINU CONSTRUCT S.R.L.
CUI
39601774
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000614286
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 iulie 2018
Județ
Olt
Sediul social
JUD. OLT, MUN. SLATINA, STR. CIREAŞOV, NR.7, BL.15, SC.B, ET.3, AP.8
Cod poștal
230070
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, URIDINU CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 99.500 lei, o pierdere netă de 57.367 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 98.446 lei2019 · Cifra de afaceri: 163.863 lei2020 · Cifra de afaceri: 135.350 lei2021 · Cifra de afaceri: 93.700 lei2022 · Cifra de afaceri: 103.325 lei2023 · Cifra de afaceri: 203.000 lei2024 · Cifra de afaceri: 97.100 lei2025 · Cifra de afaceri: 99.500 lei2018 · Profit net: 93.868 lei2019 · Profit net: 155.183 lei2020 · Profit net: 70.509 lei2021 · Profit net: 32.259 lei2022 · Profit net: −18.256 lei2023 · Profit net: 80.557 lei2024 · Profit net: −23.173 lei2025 · Profit net: −57.367 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 98.446 lei'182019: 163.863 lei'192020: 135.350 lei'202021: 93.700 lei'212022: 103.325 lei'222023: 203.000 lei203 mii'232024: 97.100 lei'242025: 99.500 lei100 mii'25
Profit net lei
2018: 93.868 lei'182019: 155.183 lei155 mii'192020: 70.509 lei'202021: 32.259 lei'212022: −18.256 lei'222023: 80.557 lei'232024: −23.173 lei'242025: −57.367 lei−57 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru URIDINU CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 99.500 lei în creștere față de 2024 −57.367 lei în scădere față de 2024 65.642 lei în scădere față de 2024 183 lei 249.240 lei 183.781 lei 2
2024 97.100 lei în scădere față de 2023 −23.173 lei în scădere față de 2023 262.579 lei în creștere față de 2023 183 lei 503.543 lei 241.147 lei 2
2023 203.000 lei în creștere față de 2022 80.557 lei în creștere față de 2022 158.256 lei în creștere față de 2022 183 lei 422.393 lei 264.320 lei 2 în scădere față de 2022
2022 103.325 lei în creștere față de 2021 −18.256 lei în scădere față de 2021 77.196 lei în creștere față de 2021 183 lei 260.776 lei 183.763 lei 3 în creștere față de 2021
2021 93.700 lei în scădere față de 2020 32.259 lei în scădere față de 2020 32.795 lei în creștere față de 2020 183 lei 234.631 lei 202.019 lei 1 în scădere față de 2020
2020 135.350 lei în scădere față de 2019 70.509 lei în scădere față de 2019 29.378 lei în creștere față de 2019 183 lei 198.956 lei 169.761 lei 2
2019 163.863 lei în creștere față de 2018 155.183 lei în creștere față de 2018 6.336 lei în creștere față de 2018 183 lei 205.404 lei 199.251 lei —
2018 98.446 lei 93.868 lei 1.400 lei 183 lei 95.285 lei 94.068 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare