URMA FASHION S.R.L.

URMA FASHION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 43010679, Nr. Reg. Com. J2020003973235. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4616 - Intermedieri in comertul cu textile, confectii din blana, incaltaminte si articole din piele. Societatea a fost înființată la data de 4 septembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. PANTELIMON, STR. ECATERINA TEODOROIU, NR.25, CORP 2. BIROUL NR. 2. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
URMA FASHION S.R.L.
CUI
43010679
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020003973235
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 septembrie 2020
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. PANTELIMON, STR. ECATERINA TEODOROIU, NR.25, CORP 2. BIROUL NR. 2
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4616
Domeniu de activitate
Intermedieri in comertul cu textile, confectii din blana, incaltaminte si articole din piele

Situații financiare

În 2025, URMA FASHION S.R.L. a raportat o pierdere netă de 586 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 192.300 lei2021 · Cifra de afaceri: 113.227 lei2020 · Profit net: 65.786 lei2021 · Profit net: −9.237 lei2022 · Profit net: −32.179 lei2023 · Profit net: −23.178 lei2024 · Profit net: −692 lei2025 · Profit net: −586 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 192.300 lei192 mii20202021: 113.227 lei113 mii2021
Profit net lei
2020: 65.786 lei66 mii20202021: −9.237 lei20212022: −32.179 lei−32 mii20222023: −23.178 lei20232024: −692 lei20242025: −586 lei−5862025
Indicatori financiari pe ani pentru URMA FASHION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −586 lei în creștere față de 2024 109.345 lei — 62.710 lei −46.635 lei —
2024 — −692 lei în creștere față de 2023 109.345 lei — 63.296 lei −46.049 lei —
2023 — −23.178 lei în creștere față de 2022 109.345 lei în scădere față de 2022 — 63.988 lei −45.357 lei 1
2022 — −32.179 lei în scădere față de 2021 111.373 lei în scădere față de 2021 — 89.194 lei −22.179 lei 1
2021 113.227 lei în scădere față de 2020 −9.237 lei în scădere față de 2020 111.965 lei în creștere față de 2020 — 188.392 lei 76.427 lei 1
2020 192.300 lei 65.786 lei 76.521 lei — 152.307 lei 75.786 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare