UROLOGIE-ANDROLOGIE S.R.L.

UROLOGIE-ANDROLOGIE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 42175253, Nr. Reg. Com. J12/299/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 29 ianuarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MIRCEA ZACIU, NR.18, ALEEA E, AP.5. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
UROLOGIE-ANDROLOGIE S.R.L.
CUI
42175253
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/299/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 ianuarie 2020
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MIRCEA ZACIU, NR.18, ALEEA E, AP.5
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, UROLOGIE-ANDROLOGIE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 418.442 lei, un profit net de 129.130 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 185.578 lei2021 · Cifra de afaceri: 252.141 lei2022 · Cifra de afaceri: 215.506 lei2023 · Cifra de afaceri: 328.006 lei2024 · Cifra de afaceri: 307.949 lei2025 · Cifra de afaceri: 418.442 lei2020 · Profit net: 139.529 lei2021 · Profit net: 136.659 lei2022 · Profit net: 119.515 lei2023 · Profit net: 164.809 lei2024 · Profit net: 117.771 lei2025 · Profit net: 129.130 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 185.578 lei20202021: 252.141 lei20212022: 215.506 lei20222023: 328.006 lei20232024: 307.949 lei20242025: 418.442 lei418 mii2025
Profit net lei
2020: 139.529 lei20202021: 136.659 lei20212022: 119.515 lei20222023: 164.809 lei165 mii20232024: 117.771 lei20242025: 129.130 lei129 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru UROLOGIE-ANDROLOGIE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 418.442 lei în creștere față de 2024 129.130 lei în creștere față de 2024 16.145 lei în scădere față de 2024 — 200.376 lei 184.231 lei 1
2024 307.949 lei în scădere față de 2023 117.771 lei în scădere față de 2023 22.249 lei în creștere față de 2023 — 325.144 lei 305.101 lei 1
2023 328.006 lei în creștere față de 2022 164.809 lei în creștere față de 2022 21.160 lei în creștere față de 2022 13.098 lei 195.392 lei 187.330 lei 1
2022 215.506 lei în scădere față de 2021 119.515 lei în scădere față de 2021 5.095 lei în creștere față de 2021 4.375 lei 120.475 lei 119.755 lei 1
2021 252.141 lei în creștere față de 2020 136.659 lei în scădere față de 2020 2.319 lei în scădere față de 2020 — 139.218 lei 136.899 lei —
2020 185.578 lei 139.529 lei 2.728 lei 10 lei 142.447 lei 139.729 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare