URSAN AGRO SOLUTIONS S.R.L.

URSAN AGRO SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 38467195, Nr. Reg. Com. J12/6379/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4621 - Comert cu ridicata al cerealelor, semintelor, furajelor si tutunului neprelucrat. Societatea a fost înființată la data de 9 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CÂMPIA TURZII, STR. SPICULUI, NR.2, cod poștal 405100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
URSAN AGRO SOLUTIONS S.R.L.
CUI
38467195
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/6379/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 noiembrie 2017
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CÂMPIA TURZII, STR. SPICULUI, NR.2
Cod poștal
405100
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4621
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al cerealelor, semintelor, furajelor si tutunului neprelucrat

Situații financiare

În 2025, URSAN AGRO SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 637.908 lei, o pierdere netă de 12.342 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii2017201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 5.112 lei2019 · Cifra de afaceri: 11.917 lei2020 · Cifra de afaceri: 204.830 lei2021 · Cifra de afaceri: 157.199 lei2022 · Cifra de afaceri: 282.898 lei2023 · Cifra de afaceri: 705.459 lei2024 · Cifra de afaceri: 786.144 lei2025 · Cifra de afaceri: 637.908 lei2017 · Profit net: 0 lei2018 · Profit net: 1.842 lei2019 · Profit net: −1.332 lei2020 · Profit net: −3.884 lei2021 · Profit net: −3.632 lei2022 · Profit net: −20.063 lei2023 · Profit net: 58.468 lei2024 · Profit net: 109.557 lei2025 · Profit net: −12.342 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 5.112 lei'182019: 11.917 lei'192020: 204.830 lei'202021: 157.199 lei'212022: 282.898 lei'222023: 705.459 lei'232024: 786.144 lei786 mii'242025: 637.908 lei638 mii'25
Profit net lei
2017: 0 lei'172018: 1.842 lei'182019: −1.332 lei'192020: −3.884 lei'202021: −3.632 lei'212022: −20.063 lei−20 mii'222023: 58.468 lei'232024: 109.557 lei110 mii'242025: −12.342 lei−12 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru URSAN AGRO SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 637.908 lei în scădere față de 2024 −12.342 lei în scădere față de 2024 521.849 lei în scădere față de 2024 380.293 lei 270.370 lei 128.814 lei 1
2024 786.144 lei în creștere față de 2023 109.557 lei în creștere față de 2023 616.132 lei în creștere față de 2023 322.963 lei 434.325 lei 141.156 lei 1
2023 705.459 lei în creștere față de 2022 58.468 lei în creștere față de 2022 133.709 lei în creștere față de 2022 16.007 lei 149.302 lei 31.600 lei 1
2022 282.898 lei în creștere față de 2021 −20.063 lei în scădere față de 2021 94.150 lei în creștere față de 2021 — 67.281 lei −26.869 lei 1
2021 157.199 lei în scădere față de 2020 −3.632 lei în creștere față de 2020 37.304 lei în creștere față de 2020 — 30.498 lei −6.806 lei 1
2020 204.830 lei în creștere față de 2019 −3.884 lei în scădere față de 2019 20.337 lei în creștere față de 2019 — 17.163 lei −3.174 lei 1
2019 11.917 lei în creștere față de 2018 −1.332 lei în scădere față de 2018 5.182 lei în creștere față de 2018 134 lei 5.758 lei 710 lei 1
2018 5.112 lei 1.842 lei în creștere față de 2017 1.029 lei în creștere față de 2017 134 lei 2.937 lei 2.042 lei —
2017 — 0 lei 800 lei 134 lei 866 lei 200 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare