URSU GRUP CONSTRUCT 2020 S.R.L.

URSU GRUP CONSTRUCT 2020 S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 42649276, Nr. Reg. Com. J33/649/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2363 - Fabricarea betonului. Societatea a fost înființată la data de 18 iunie 2020. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, SAT BOGDĂNEŞTI COM. BOGDĂNEŞTI, , NR.713-A, cod poștal 727035. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
URSU GRUP CONSTRUCT 2020 S.R.L.
CUI
42649276
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J33/649/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 iunie 2020
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, SAT BOGDĂNEŞTI COM. BOGDĂNEŞTI, , NR.713-A
Cod poștal
727035
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
2363
Domeniu de activitate
Fabricarea betonului

Situații financiare

În 2024, URSU GRUP CONSTRUCT 2020 S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 211.363 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 120.206 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.429.023 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.601.504 lei2023 · Cifra de afaceri: 383.764 lei2024 · Cifra de afaceri: 0 lei2020 · Profit net: −47.670 lei2021 · Profit net: −318.478 lei2022 · Profit net: 4.480 lei2023 · Profit net: −279.484 lei2024 · Profit net: 211.363 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 120.206 lei20202021: 1.429.023 lei20212022: 1.601.504 lei1,6 mil.20222023: 383.764 lei20232024: 0 lei02024
Profit net lei
2020: −47.670 lei20202021: −318.478 lei−318 mii20212022: 4.480 lei20222023: −279.484 lei20232024: 211.363 lei211 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru URSU GRUP CONSTRUCT 2020 S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 0 lei în scădere față de 2023 211.363 lei în creștere față de 2023 1.664.554 lei în creștere față de 2023 52.336 lei 1.182.629 lei −429.589 lei 0 în scădere față de 2023
2023 383.764 lei în scădere față de 2022 −279.484 lei în scădere față de 2022 1.523.248 lei în creștere față de 2022 361.011 lei 521.285 lei −640.952 lei 4
2022 1.601.504 lei în creștere față de 2021 4.480 lei în creștere față de 2021 1.136.603 lei în scădere față de 2021 473.763 lei 301.372 lei −361.468 lei 4 în creștere față de 2021
2021 1.429.023 lei în creștere față de 2020 −318.478 lei în scădere față de 2020 1.250.083 lei în creștere față de 2020 569.063 lei 315.072 lei −365.948 lei 3 în creștere față de 2020
2020 120.206 lei −47.670 lei 149.917 lei 48.291 lei 54.156 lei −47.470 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare