URSU MC&AM S.R.L.

URSU MC&AM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 42841424, Nr. Reg. Com. J2020000955322. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3100 - Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice. Societatea a fost înființată la data de 29 iulie 2020. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. VIILE SIBIULUI, NR.1, cod poștal 000186. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
URSU MC&AM S.R.L.
CUI
42841424
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000955322
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 iulie 2020
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. VIILE SIBIULUI, NR.1
Cod poștal
000186
Cod CAEN
3100
Domeniu de activitate
Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice

Situații financiare

În 2025, URSU MC&AM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 141.404 lei, o pierdere netă de 64.551 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 500 lei2022 · Cifra de afaceri: 30.600 lei2023 · Cifra de afaceri: 70.307 lei2024 · Cifra de afaceri: 130.345 lei2025 · Cifra de afaceri: 141.404 lei2020 · Profit net: −923 lei2021 · Profit net: −48.247 lei2022 · Profit net: −22.265 lei2023 · Profit net: 3.053 lei2024 · Profit net: −21.416 lei2025 · Profit net: −64.551 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 500 lei20212022: 30.600 lei20222023: 70.307 lei20232024: 130.345 lei20242025: 141.404 lei141 mii2025
Profit net lei
2020: −923 lei20202021: −48.247 lei20212022: −22.265 lei20222023: 3.053 lei3 mii20232024: −21.416 lei20242025: −64.551 lei−65 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru URSU MC&AM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 141.404 lei în creștere față de 2024 −64.551 lei în scădere față de 2024 277.180 lei în scădere față de 2024 236.076 lei 26.857 lei −154.149 lei 2
2024 130.345 lei în creștere față de 2023 −21.416 lei în scădere față de 2023 429.053 lei în creștere față de 2023 298.378 lei 267.226 lei −89.598 lei —
2023 70.307 lei în creștere față de 2022 3.053 lei în creștere față de 2022 84.743 lei în scădere față de 2022 6.034 lei 251.750 lei −68.182 lei —
2022 30.600 lei în creștere față de 2021 −22.265 lei în creștere față de 2021 100.654 lei în creștere față de 2021 6.488 lei 21.058 lei −71.236 lei —
2021 500 lei −48.247 lei în scădere față de 2020 69.030 lei în creștere față de 2020 6.708 lei 9.608 lei −48.970 lei —
2020 — −923 lei 2.645 lei 515 lei 1.057 lei −723 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare