USI METALICE.RO S.R.L.

USI METALICE.RO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 40347581, Nr. Reg. Com. J2018004692354. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2599 - Fabricarea altor articole din metal n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 21 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. BARBU ŞTEFĂNESCU DELAVRANCEA, CAMERA 2, BL.A20, ET.2, AP.7, cod poștal 300120. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
USI METALICE.RO S.R.L.
CUI
40347581
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018004692354
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 decembrie 2018
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. BARBU ŞTEFĂNESCU DELAVRANCEA, CAMERA 2, BL.A20, ET.2, AP.7
Cod poștal
300120
Cod CAEN
2599
Domeniu de activitate
Fabricarea altor articole din metal n.c.a.

Situații financiare

În 2025, USI METALICE.RO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 157.889 lei, un profit net de 935 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 72.378 lei2021 · Cifra de afaceri: 19.758 lei2022 · Cifra de afaceri: 16.807 lei2023 · Cifra de afaceri: 58.824 lei2024 · Cifra de afaceri: 158.824 lei2025 · Cifra de afaceri: 157.889 lei2020 · Profit net: 1.581 lei2021 · Profit net: −133.519 lei2022 · Profit net: −122.416 lei2023 · Profit net: −146.122 lei2024 · Profit net: −22.271 lei2025 · Profit net: 935 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 72.378 lei20202021: 19.758 lei20212022: 16.807 lei20222023: 58.824 lei20232024: 158.824 lei159 mii20242025: 157.889 lei158 mii2025
Profit net lei
2020: 1.581 lei2 mii20202021: −133.519 lei20212022: −122.416 lei20222023: −146.122 lei−146 mii20232024: −22.271 lei20242025: 935 lei9352025
Indicatori financiari pe ani pentru USI METALICE.RO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 157.889 lei în scădere față de 2024 935 lei în creștere față de 2024 510.787 lei în creștere față de 2024 36.922 lei 98.859 lei −405.215 lei 3
2024 158.824 lei în creștere față de 2023 −22.271 lei în creștere față de 2023 505.081 lei în creștere față de 2023 52.077 lei 92.219 lei −428.110 lei 3 în scădere față de 2023
2023 58.824 lei în creștere față de 2022 −146.122 lei în scădere față de 2022 478.705 lei în creștere față de 2022 72.144 lei 68.047 lei −405.839 lei 4
2022 16.807 lei în scădere față de 2021 −122.416 lei în creștere față de 2021 266.882 lei în creștere față de 2021 106.949 lei 450 lei −259.717 lei 4
2021 19.758 lei în scădere față de 2020 −133.519 lei în scădere față de 2020 151.062 lei în scădere față de 2020 141.749 lei 5.155 lei −137.301 lei 4 în creștere față de 2020
2020 72.378 lei 1.581 lei 266.808 lei 176.552 lei 257.125 lei 718 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare