USTUROI CU MAMALIGA PRODUCTION SRL

Inactivă fiscal din 7 septembrie 2022. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

USTUROI CU MAMALIGA PRODUCTION SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 22835711, Nr. Reg. Com. J23/1724/2013. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9001 - Activitati de interpretare artistica (spectacole). Societatea a fost înființată la data de 29 noiembrie 2007. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, STR. 23 AUGUST, NR.18, BL.P33, SC.2, ET.PARTER, AP.11, cod poștal 075100. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 7 septembrie 2022. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
USTUROI CU MAMALIGA PRODUCTION SRL
CUI
22835711
Stare
Inactivă fiscal din 7 septembrie 2022
Nr. Registrul Comerțului
J23/1724/2013
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 noiembrie 2007
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, STR. 23 AUGUST, NR.18, BL.P33, SC.2, ET.PARTER, AP.11
Cod poștal
075100
Cod CAEN
9001
Domeniu de activitate
Activitati de interpretare artistica (spectacole)

Situații financiare

În 2020, USTUROI CU MAMALIGA PRODUCTION SRL a raportat o cifră de afaceri de 7.414 lei, o pierdere netă de 9.755 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii201620172018201920202016 · Cifra de afaceri: 193.377 lei2017 · Cifra de afaceri: 174.903 lei2018 · Cifra de afaceri: 164.501 lei2019 · Cifra de afaceri: 118.846 lei2020 · Cifra de afaceri: 7.414 lei2016 · Profit net: 60.244 lei2017 · Profit net: 59.948 lei2018 · Profit net: 42.874 lei2019 · Profit net: 32.934 lei2020 · Profit net: −9.755 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 193.377 lei193 mii20162017: 174.903 lei20172018: 164.501 lei20182019: 118.846 lei20192020: 7.414 lei7 mii2020
Profit net lei
2016: 60.244 lei60 mii20162017: 59.948 lei20172018: 42.874 lei20182019: 32.934 lei20192020: −9.755 lei−10 mii2020
Indicatori financiari pe ani pentru USTUROI CU MAMALIGA PRODUCTION SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2020 7.414 lei în scădere față de 2019 −9.755 lei în scădere față de 2019 10.633 lei în creștere față de 2019 — 475.945 lei 465.312 lei 1
2019 118.846 lei în scădere față de 2018 32.934 lei în scădere față de 2018 5.854 lei în scădere față de 2018 3.563 lei 477.358 lei 475.067 lei 1
2018 164.501 lei în scădere față de 2017 42.874 lei în scădere față de 2017 6.044 lei în scădere față de 2017 5.813 lei 442.363 lei 442.132 lei 1
2017 174.903 lei în scădere față de 2016 59.948 lei în scădere față de 2016 10.968 lei în scădere față de 2016 10.010 lei 400.217 lei 399.259 lei 1
2016 193.377 lei 60.244 lei 18.532 lei 9.740 lei 347.503 lei 338.711 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.