UVS DRUM CONSTRUCT S.R.L.

UVS DRUM CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 38939050, Nr. Reg. Com. J2018000159381. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4211 - Lucrari de constructii a drumurilor si autostrazilor. Societatea a fost înființată la data de 27 februarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. CALEA LUI TRAIAN, NR.245 A, ET.2. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
UVS DRUM CONSTRUCT S.R.L.
CUI
38939050
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000159381
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 februarie 2018
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. CALEA LUI TRAIAN, NR.245 A, ET.2
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4211
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a drumurilor si autostrazilor

Situații financiare

În 2024, UVS DRUM CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 10.127.753 lei, un profit net de 61.135 lei și un număr mediu de 37 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,5 mil.02,5 mil.5,0 mil.7,5 mil.10,0 mil.12,5 mil.20182019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 14.188 lei2020 · Cifra de afaceri: 57.233 lei2021 · Cifra de afaceri: 471.669 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.257.245 lei2023 · Cifra de afaceri: 8.249.880 lei2024 · Cifra de afaceri: 10.127.753 lei2018 · Profit net: −78.256 lei2019 · Profit net: −9.106 lei2020 · Profit net: 52.001 lei2021 · Profit net: 465.730 lei2022 · Profit net: 1.240.662 lei2023 · Profit net: 51.796 lei2024 · Profit net: 61.135 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 14.188 lei20192020: 57.233 lei20202021: 471.669 lei20212022: 2.257.245 lei20222023: 8.249.880 lei20232024: 10.127.753 lei10,1 mil.2024
Profit net lei
2018: −78.256 lei−78 mii20182019: −9.106 lei20192020: 52.001 lei20202021: 465.730 lei20212022: 1.240.662 lei1,2 mil.20222023: 51.796 lei20232024: 61.135 lei61 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru UVS DRUM CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 10.127.753 lei în creștere față de 2023 61.135 lei în creștere față de 2023 11.600.583 lei în creștere față de 2023 2.399.027 lei 8.627.864 lei 772.732 lei 37 în creștere față de 2023
2023 8.249.880 lei în creștere față de 2022 51.796 lei în scădere față de 2022 8.004.073 lei în creștere față de 2022 2.342.529 lei 6.816.000 lei 1.691.293 lei 30
2022 2.257.245 lei în creștere față de 2021 1.240.662 lei în creștere față de 2021 1.666.621 lei în creștere față de 2021 1.274.408 lei 2.028.589 lei 1.639.676 lei 30
2021 471.669 lei în creștere față de 2020 465.730 lei în creștere față de 2020 6.484 lei în scădere față de 2020 — 437.053 lei 430.569 lei —
2020 57.233 lei în creștere față de 2019 52.001 lei în creștere față de 2019 133.357 lei în scădere față de 2019 — 98.196 lei −35.161 lei —
2019 14.188 lei −9.106 lei în creștere față de 2018 176.840 lei în scădere față de 2018 0 lei 89.678 lei −87.162 lei —
2018 — −78.256 lei 209.800 lei 133 lei 131.611 lei −78.056 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare