V & I CONSTRUCTII S.R.L.

V & I CONSTRUCTII S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 21813782, Nr. Reg. Com. J12/2358/2007. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 28 mai 2007. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT LUNA DE SUS COM. FLOREŞTI, NR.585, cod poștal 407281. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
V & I CONSTRUCTII S.R.L.
CUI
21813782
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/2358/2007
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 mai 2007
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT LUNA DE SUS COM. FLOREŞTI, NR.585
Cod poștal
407281
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, V & I CONSTRUCTII S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 65.295 lei, o pierdere netă de 36.679 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 93.229 lei2017 · Cifra de afaceri: 38.671 lei2018 · Cifra de afaceri: 200.305 lei2019 · Cifra de afaceri: 85.474 lei2020 · Cifra de afaceri: 50.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 141.891 lei2022 · Cifra de afaceri: 131.513 lei2023 · Cifra de afaceri: 310.532 lei2024 · Cifra de afaceri: 144.785 lei2025 · Cifra de afaceri: 65.295 lei2016 · Profit net: −13.420 lei2017 · Profit net: −52.299 lei2018 · Profit net: 9.031 lei2019 · Profit net: −97.610 lei2020 · Profit net: −109.734 lei2021 · Profit net: 43.032 lei2022 · Profit net: −30.590 lei2023 · Profit net: 26.752 lei2024 · Profit net: 2.035 lei2025 · Profit net: −36.679 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 93.229 lei'162017: 38.671 lei'172018: 200.305 lei'182019: 85.474 lei'192020: 50.000 lei'202021: 141.891 lei'212022: 131.513 lei'222023: 310.532 lei311 mii'232024: 144.785 lei'242025: 65.295 lei65 mii'25
Profit net lei
2016: −13.420 lei'162017: −52.299 lei'172018: 9.031 lei'182019: −97.610 lei'192020: −109.734 lei−110 mii'202021: 43.032 lei43 mii'212022: −30.590 lei'222023: 26.752 lei'232024: 2.035 lei'242025: −36.679 lei−37 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru V & I CONSTRUCTII S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 65.295 lei în scădere față de 2024 −36.679 lei în scădere față de 2024 338.703 lei în creștere față de 2024 4.548 lei 60.815 lei −273.340 lei 1 în scădere față de 2024
2024 144.785 lei în scădere față de 2023 2.035 lei în scădere față de 2023 313.492 lei în creștere față de 2023 5.640 lei 71.191 lei −236.661 lei 2 în scădere față de 2023
2023 310.532 lei în creștere față de 2022 26.752 lei în creștere față de 2022 289.392 lei în scădere față de 2022 6.732 lei 43.964 lei −238.696 lei 3
2022 131.513 lei în scădere față de 2021 −30.590 lei în scădere față de 2021 361.930 lei în scădere față de 2021 4.002 lei 92.480 lei −265.448 lei 3
2021 141.891 lei în creștere față de 2020 43.032 lei în creștere față de 2020 400.403 lei în creștere față de 2020 1.331 lei 164.215 lei −234.857 lei 3 în scădere față de 2020
2020 50.000 lei în scădere față de 2019 −109.734 lei în scădere față de 2019 279.917 lei în creștere față de 2019 0 lei 2.028 lei −277.889 lei 4
2019 85.474 lei în scădere față de 2018 −97.610 lei în scădere față de 2018 179.096 lei în creștere față de 2018 1.458 lei 9.482 lei −168.156 lei 4 în creștere față de 2018
2018 200.305 lei în creștere față de 2017 9.031 lei în creștere față de 2017 104.207 lei în scădere față de 2017 5.375 lei 28.286 lei −70.546 lei 3 în creștere față de 2017
2017 38.671 lei în scădere față de 2016 −52.299 lei în scădere față de 2016 125.376 lei în creștere față de 2016 9.708 lei 36.091 lei −79.577 lei 2 în scădere față de 2016
2016 93.229 lei −13.420 lei 95.027 lei 14.625 lei 52.820 lei −27.277 lei 5

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.