V & M GROUP SRL

V & M GROUP SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Călăraşi, România. Date de identificare: CUI 21583675, Nr. Reg. Com. J2007000244519. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2511 - Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice. Societatea a fost înființată la data de 18 aprilie 2007. Sediul social este situat la: JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. VIŞINILOR, NR.8, cod poștal 910110. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
V & M GROUP SRL
CUI
21583675
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2007000244519
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 aprilie 2007
Județ
Călărași
Sediul social
JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. VIŞINILOR, NR.8
Cod poștal
910110
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
2511
Domeniu de activitate
Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice

Situații financiare

În 2025, V & M GROUP SRL a raportat o cifră de afaceri de 176.629 lei, o pierdere netă de 33.301 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 52.326 lei2017 · Cifra de afaceri: 58.839 lei2018 · Cifra de afaceri: 72.424 lei2019 · Cifra de afaceri: 74.062 lei2020 · Cifra de afaceri: 61.069 lei2021 · Cifra de afaceri: 92.893 lei2022 · Cifra de afaceri: 100.271 lei2023 · Cifra de afaceri: 179.694 lei2024 · Cifra de afaceri: 167.599 lei2025 · Cifra de afaceri: 176.629 lei2016 · Profit net: 20.093 lei2017 · Profit net: −79.528 lei2018 · Profit net: −27.623 lei2019 · Profit net: −20.595 lei2020 · Profit net: −16.124 lei2021 · Profit net: −20.070 lei2022 · Profit net: −21.043 lei2023 · Profit net: 243.937 lei2024 · Profit net: −115.858 lei2025 · Profit net: −33.301 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 52.326 lei'162017: 58.839 lei'172018: 72.424 lei'182019: 74.062 lei'192020: 61.069 lei'202021: 92.893 lei'212022: 100.271 lei'222023: 179.694 lei180 mii'232024: 167.599 lei'242025: 176.629 lei177 mii'25
Profit net lei
2016: 20.093 lei'162017: −79.528 lei'172018: −27.623 lei'182019: −20.595 lei'192020: −16.124 lei'202021: −20.070 lei'212022: −21.043 lei'222023: 243.937 lei244 mii'232024: −115.858 lei−116 mii'242025: −33.301 lei−33 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru V & M GROUP SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 176.629 lei în creștere față de 2024 −33.301 lei în creștere față de 2024 189.596 lei în creștere față de 2024 — 32.942 lei −156.654 lei 2 în scădere față de 2024
2024 167.599 lei în scădere față de 2023 −115.858 lei în scădere față de 2023 145.305 lei în creștere față de 2023 — 22.575 lei −122.730 lei 3 în creștere față de 2023
2023 179.694 lei în creștere față de 2022 243.937 lei în creștere față de 2022 33.647 lei în scădere față de 2022 — 26.774 lei −6.873 lei 2
2022 100.271 lei în creștere față de 2021 −21.043 lei în scădere față de 2021 299.019 lei în creștere față de 2021 — 50.693 lei −248.326 lei 2
2021 92.893 lei în creștere față de 2020 −20.070 lei în scădere față de 2020 236.133 lei în creștere față de 2020 — 8.850 lei −227.283 lei 2
2020 61.069 lei în scădere față de 2019 −16.124 lei în creștere față de 2019 208.240 lei în creștere față de 2019 — 1.027 lei −207.213 lei 2
2019 74.062 lei în creștere față de 2018 −20.595 lei în creștere față de 2018 197.757 lei în creștere față de 2018 — 6.668 lei −191.089 lei 2
2018 72.424 lei în creștere față de 2017 −27.623 lei în creștere față de 2017 171.895 lei în creștere față de 2017 — 1.401 lei −170.494 lei 2
2017 58.839 lei în creștere față de 2016 −79.528 lei în scădere față de 2016 146.586 lei în creștere față de 2016 — 3.715 lei −142.871 lei 2 în creștere față de 2016
2016 52.326 lei 20.093 lei 111.152 lei — 47.808 lei −63.344 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.