VALAN CONSTRUCT S.R.L.

VALAN CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 42377554, Nr. Reg. Com. J2020003531404. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3511 - Productia de energie electrica. Societatea a fost înființată la data de 9 martie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT BALOTEŞTI COM. BALOTEŞTI, STR. ALEEA CRINULUI, NR.9, CAMERA 3. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VALAN CONSTRUCT S.R.L.
CUI
42377554
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020003531404
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 martie 2020
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT BALOTEŞTI COM. BALOTEŞTI, STR. ALEEA CRINULUI, NR.9, CAMERA 3
Cod CAEN
3511
Domeniu de activitate
Productia de energie electrica

Situații financiare

În 2025, VALAN CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 183.988 lei, un profit net de 10.581 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 5.100 lei2021 · Cifra de afaceri: 524.176 lei2022 · Cifra de afaceri: 649.498 lei2023 · Cifra de afaceri: 602.832 lei2024 · Cifra de afaceri: 107.482 lei2025 · Cifra de afaceri: 183.988 lei2020 · Profit net: −78.045 lei2021 · Profit net: 15.176 lei2022 · Profit net: 367.116 lei2023 · Profit net: 41.787 lei2024 · Profit net: −73.195 lei2025 · Profit net: 10.581 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 5.100 lei20202021: 524.176 lei20212022: 649.498 lei649 mii20222023: 602.832 lei20232024: 107.482 lei20242025: 183.988 lei184 mii2025
Profit net lei
2020: −78.045 lei−78 mii20202021: 15.176 lei20212022: 367.116 lei367 mii20222023: 41.787 lei20232024: −73.195 lei20242025: 10.581 lei11 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru VALAN CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 183.988 lei în creștere față de 2024 10.581 lei în creștere față de 2024 228.120 lei în scădere față de 2024 165.142 lei 346.598 lei 283.620 lei 1
2024 107.482 lei în scădere față de 2023 −73.195 lei în scădere față de 2023 288.161 lei în creștere față de 2023 244.411 lei 112.430 lei 273.039 lei 1 în scădere față de 2023
2023 602.832 lei în scădere față de 2022 41.787 lei în scădere față de 2022 22.252 lei în scădere față de 2022 — 164.127 lei 346.234 lei 2
2022 649.498 lei în creștere față de 2021 367.116 lei în creștere față de 2021 60.482 lei în scădere față de 2021 — 230.542 lei 304.447 lei 2
2021 524.176 lei în creștere față de 2020 15.176 lei în creștere față de 2020 330.669 lei în creștere față de 2020 — 337.972 lei −62.669 lei 2 în creștere față de 2020
2020 5.100 lei −78.045 lei 132.410 lei 1.418 lei 123.119 lei −77.845 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare