VALCRYS STYLE SRL

Radiată din 25 august 2023. Această firmă nu mai este în funcțiune.

VALCRYS STYLE SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 37395201, Nr. Reg. Com. J40/5262/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare. Societatea a fost înființată la data de 13 aprilie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. MOINEŞTI, NR.10, CAMERA 1, BL.203, SC.A, ET.7, AP.47, cod poștal 061234. Societatea este radiată din data de 25 august 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VALCRYS STYLE SRL
CUI
37395201
Stare
Radiată din 25 august 2023
Nr. Registrul Comerțului
J40/5262/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 aprilie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. MOINEŞTI, NR.10, CAMERA 1, BL.203, SC.A, ET.7, AP.47
Cod poștal
061234
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9602
Domeniu de activitate
Coafura si alte activitati de infrumusetare

Situații financiare

În 2022, VALCRYS STYLE SRL a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii2017201820192020202120222017 · Cifra de afaceri: 17.029 lei2018 · Cifra de afaceri: 104.759 lei2019 · Cifra de afaceri: 114.040 lei2020 · Cifra de afaceri: 57.272 lei2017 · Profit net: −71.476 lei2018 · Profit net: −46.358 lei2019 · Profit net: −19.957 lei2020 · Profit net: 2.914 lei2021 · Profit net: 0 lei2022 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 17.029 lei20172018: 104.759 lei20182019: 114.040 lei114 mii20192020: 57.272 lei57 mii2020
Profit net lei
2017: −71.476 lei−71 mii20172018: −46.358 lei20182019: −19.957 lei20192020: 2.914 lei3 mii20202021: 0 lei20212022: 0 lei02022
Indicatori financiari pe ani pentru VALCRYS STYLE SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 — 0 lei 134.611 lei — — −134.611 lei —
2021 — 0 lei în scădere față de 2020 134.611 lei în scădere față de 2020 — — −134.611 lei —
2020 57.272 lei în scădere față de 2019 2.914 lei în creștere față de 2019 137.256 lei în scădere față de 2019 — 2.645 lei −134.611 lei 1 în scădere față de 2019
2019 114.040 lei în creștere față de 2018 −19.957 lei în creștere față de 2018 146.906 lei în creștere față de 2018 2.097 lei 7.284 lei −137.525 lei 3 în scădere față de 2018
2018 104.759 lei în creștere față de 2017 −46.358 lei în creștere față de 2017 128.042 lei în creștere față de 2017 — 10.474 lei −117.568 lei 4 în creștere față de 2017
2017 17.029 lei −71.476 lei 80.727 lei — 9.551 lei −71.176 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.