VALFLOR BUŞTEA CONSTRUCT S.R.L.

Radiată din 24 martie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

VALFLOR BUŞTEA CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Buzău, România. Date de identificare: CUI 43270695, Nr. Reg. Com. J10/962/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 2 noiembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. BUZĂU, SAT BUŞTEA COM. MÂNZĂLEŞTI, STR. PRINCIPALĂ, NR.45, cod poștal 127337. Societatea este radiată din data de 24 martie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VALFLOR BUŞTEA CONSTRUCT S.R.L.
CUI
43270695
Stare
Radiată din 24 martie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J10/962/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 noiembrie 2020
Județ
Buzău
Sediul social
JUD. BUZĂU, SAT BUŞTEA COM. MÂNZĂLEŞTI, STR. PRINCIPALĂ, NR.45
Cod poștal
127337
Cod CAEN
4711
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2024, VALFLOR BUŞTEA CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 162.312 lei, o pierdere netă de 39.335 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 561 lei2021 · Cifra de afaceri: 143.799 lei2022 · Cifra de afaceri: 357.403 lei2023 · Cifra de afaceri: 132.258 lei2024 · Cifra de afaceri: 162.312 lei2020 · Profit net: −1.700 lei2021 · Profit net: 61.512 lei2022 · Profit net: 57.338 lei2023 · Profit net: −110.764 lei2024 · Profit net: −39.335 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 561 lei20202021: 143.799 lei20212022: 357.403 lei357 mii20222023: 132.258 lei20232024: 162.312 lei162 mii2024
Profit net lei
2020: −1.700 lei20202021: 61.512 lei62 mii20212022: 57.338 lei20222023: −110.764 lei−111 mii20232024: −39.335 lei−39 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru VALFLOR BUŞTEA CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 162.312 lei în creștere față de 2023 −39.335 lei în creștere față de 2023 86.836 lei în scădere față de 2023 8.744 lei 45.444 lei −32.648 lei 2
2023 132.258 lei în scădere față de 2022 −110.764 lei în scădere față de 2022 137.382 lei în creștere față de 2022 16.106 lei 127.963 lei 6.687 lei 2 în scădere față de 2022
2022 357.403 lei în creștere față de 2021 57.338 lei în scădere față de 2021 54.888 lei în creștere față de 2021 12.387 lei 159.951 lei 117.450 lei 5 în creștere față de 2021
2021 143.799 lei în creștere față de 2020 61.512 lei în creștere față de 2020 17.262 lei în creștere față de 2020 12.079 lei 65.295 lei 60.112 lei 2
2020 561 lei −1.700 lei 8.017 lei — 6.617 lei −1.400 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare