VALFOREST OŢELENI S.R.L.

VALFOREST OŢELENI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 41408350, Nr. Reg. Com. J2019002503220. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4221 - Lucrari de constructii a proiectelor utilitare pentru fluide. Societatea a fost înființată la data de 17 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, SAT HÂNDREŞTI COM. OŢELENI, , NR.83, PARTER. CAMERA NR. 1, cod poștal 707356. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VALFOREST OŢELENI S.R.L.
CUI
41408350
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019002503220
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 iulie 2019
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, SAT HÂNDREŞTI COM. OŢELENI, , NR.83, PARTER. CAMERA NR. 1
Cod poștal
707356
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4221
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a proiectelor utilitare pentru fluide

Situații financiare

În 2025, VALFOREST OŢELENI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 768.964 lei, un profit net de 101.886 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 33.295 lei2020 · Cifra de afaceri: 3.781 lei2021 · Cifra de afaceri: 0 lei2022 · Cifra de afaceri: 0 lei2023 · Cifra de afaceri: 102.644 lei2024 · Cifra de afaceri: 722.900 lei2025 · Cifra de afaceri: 768.964 lei2019 · Profit net: 14.148 lei2020 · Profit net: −34.858 lei2021 · Profit net: 0 lei2022 · Profit net: 0 lei2023 · Profit net: 6.822 lei2024 · Profit net: 188.359 lei2025 · Profit net: 101.886 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 33.295 lei20192020: 3.781 lei20202021: 0 lei20212022: 0 lei20222023: 102.644 lei20232024: 722.900 lei20242025: 768.964 lei769 mii2025
Profit net lei
2019: 14.148 lei20192020: −34.858 lei−35 mii20202021: 0 lei20212022: 0 lei20222023: 6.822 lei20232024: 188.359 lei188 mii20242025: 101.886 lei102 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru VALFOREST OŢELENI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 768.964 lei în creștere față de 2024 101.886 lei în scădere față de 2024 442.085 lei în creștere față de 2024 456.153 lei 82.577 lei 102.127 lei 2 în scădere față de 2024
2024 722.900 lei în creștere față de 2023 188.359 lei în creștere față de 2023 184.316 lei în creștere față de 2023 125.352 lei 230.825 lei 174.671 lei 3 în creștere față de 2023
2023 102.644 lei în creștere față de 2022 6.822 lei în creștere față de 2022 107.322 lei în creștere față de 2022 0 lei 93.634 lei −13.688 lei 0
2022 0 lei 0 lei 25.019 lei 0 lei 4.509 lei −20.510 lei 0
2021 0 lei în scădere față de 2020 0 lei în creștere față de 2020 25.019 lei 0 lei 4.509 lei −20.510 lei 0
2020 3.781 lei în scădere față de 2019 −34.858 lei în scădere față de 2019 25.019 lei în creștere față de 2019 0 lei 4.509 lei −20.510 lei 0
2019 33.295 lei 14.148 lei 18.702 lei — 33.050 lei 14.348 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare