VALLE FINE FOODS S.R.L.

VALLE FINE FOODS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38702703, Nr. Reg. Com. J40/552/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4617 - Intermedieri in comertul cu produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 17 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. SLOBOZIA, NR.34, cod poștal 040524. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VALLE FINE FOODS S.R.L.
CUI
38702703
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/552/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 ianuarie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. SLOBOZIA, NR.34
Cod poștal
040524
Cod CAEN
4617
Domeniu de activitate
Intermedieri in comertul cu produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2025, VALLE FINE FOODS S.R.L. a raportat o pierdere netă de 84.453 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii20182020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 433.395 lei2020 · Cifra de afaceri: 367.734 lei2021 · Cifra de afaceri: 118.118 lei2022 · Cifra de afaceri: 131.740 lei2023 · Cifra de afaceri: 124.000 lei2024 · Cifra de afaceri: 96.000 lei2018 · Profit net: 58.427 lei2020 · Profit net: 220.350 lei2021 · Profit net: −166.828 lei2022 · Profit net: 12.215 lei2023 · Profit net: 25.318 lei2024 · Profit net: −142.150 lei2025 · Profit net: −84.453 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 433.395 lei433 mii20182020: 367.734 lei20202021: 118.118 lei20212022: 131.740 lei20222023: 124.000 lei20232024: 96.000 lei96 mii2024
Profit net lei
2018: 58.427 lei20182020: 220.350 lei220 mii20202021: −166.828 lei−167 mii20212022: 12.215 lei20222023: 25.318 lei20232024: −142.150 lei20242025: −84.453 lei−84 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru VALLE FINE FOODS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −84.453 lei în creștere față de 2024 125.836 lei în creștere față de 2024 — 20.641 lei −105.195 lei 1
2024 96.000 lei în scădere față de 2023 −142.150 lei în scădere față de 2023 68.344 lei în creștere față de 2023 — 47.601 lei −20.743 lei 1
2023 124.000 lei în scădere față de 2022 25.318 lei în creștere față de 2022 48.488 lei în scădere față de 2022 114.127 lei 55.768 lei 121.407 lei 1
2022 131.740 lei în creștere față de 2021 12.215 lei în creștere față de 2021 81.882 lei în scădere față de 2021 114.127 lei 65.161 lei 97.406 lei 1
2021 118.118 lei în scădere față de 2020 −166.828 lei în scădere față de 2020 186.878 lei în scădere față de 2020 186.127 lei 85.942 lei 85.191 lei 1
2020 367.734 lei în scădere față de 2018 220.350 lei în creștere față de 2018 268.122 lei în scădere față de 2018 186.127 lei 334.014 lei 252.019 lei 1
2018 433.395 lei 58.427 lei 280.488 lei 187.278 lei 155.150 lei 63.027 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare