VALMAY FOOD S.R.L.

VALMAY FOOD S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 39422930, Nr. Reg. Com. J20/687/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8299 - Alte activitati de servicii suport pentru intreprinderi n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 30 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, SAT TÂMPA COM. BĂCIA, TÎMPA, NR.185, cod poștal 337042. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VALMAY FOOD S.R.L.
CUI
39422930
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J20/687/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 mai 2018
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, SAT TÂMPA COM. BĂCIA, TÎMPA, NR.185
Cod poștal
337042
Cod CAEN
8299
Domeniu de activitate
Alte activitati de servicii suport pentru intreprinderi n.c.a.

Situații financiare

În 2025, VALMAY FOOD S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.026.565 lei, o pierdere netă de 2.254 lei și un număr mediu de 17 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 148.483 lei2019 · Cifra de afaceri: 407.070 lei2020 · Cifra de afaceri: 419.504 lei2021 · Cifra de afaceri: 478.872 lei2022 · Cifra de afaceri: 521.491 lei2023 · Cifra de afaceri: 805.895 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.375.487 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.026.565 lei2018 · Profit net: 4.268 lei2019 · Profit net: 30.335 lei2020 · Profit net: −11.628 lei2021 · Profit net: 53.340 lei2022 · Profit net: 27.989 lei2023 · Profit net: 14.065 lei2024 · Profit net: 24.922 lei2025 · Profit net: −2.254 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 148.483 lei'182019: 407.070 lei'192020: 419.504 lei'202021: 478.872 lei'212022: 521.491 lei'222023: 805.895 lei'232024: 1.375.487 lei1,4 mil.'242025: 1.026.565 lei1,0 mil.'25
Profit net lei
2018: 4.268 lei'182019: 30.335 lei'192020: −11.628 lei−12 mii'202021: 53.340 lei53 mii'212022: 27.989 lei'222023: 14.065 lei'232024: 24.922 lei'242025: −2.254 lei−2 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru VALMAY FOOD S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.026.565 lei în scădere față de 2024 −2.254 lei în scădere față de 2024 205.264 lei în creștere față de 2024 49.718 lei 164.179 lei 8.633 lei 17 în scădere față de 2024
2024 1.375.487 lei în creștere față de 2023 24.922 lei în creștere față de 2023 178.134 lei în creștere față de 2023 74.439 lei 200.187 lei 96.492 lei 20 în creștere față de 2023
2023 805.895 lei în creștere față de 2022 14.065 lei în scădere față de 2022 145.303 lei în creștere față de 2022 62.577 lei 154.296 lei 71.570 lei 11
2022 521.491 lei în creștere față de 2021 27.989 lei în scădere față de 2021 73.876 lei în scădere față de 2021 53.382 lei 94.999 lei 74.505 lei 11
2021 478.872 lei în creștere față de 2020 53.340 lei în creștere față de 2020 83.781 lei în scădere față de 2020 68.908 lei 91.388 lei 76.515 lei 11
2020 419.504 lei în creștere față de 2019 −11.628 lei în scădere față de 2019 104.086 lei în scădere față de 2019 84.434 lei 42.827 lei 23.175 lei 11
2019 407.070 lei în creștere față de 2018 30.335 lei în creștere față de 2018 118.649 lei în creștere față de 2018 101.674 lei 51.778 lei 34.803 lei 11 în creștere față de 2018
2018 148.483 lei 4.268 lei 35.043 lei 3.925 lei 35.586 lei 4.468 lei 7

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare