VALMEL STAR SRL

VALMEL STAR SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Alba, România. Date de identificare: CUI 16934346, Nr. Reg. Com. J2004001193015. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1611 - Alte servicii de cazare. Societatea a fost înființată la data de 12 noiembrie 2004. Sediul social este situat la: JUD. ALBA, SAT TEIUŞ ORŞ. TEIUŞ, ARDEALULUI, NR.71, cod poștal 515900. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VALMEL STAR SRL
CUI
16934346
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2004001193015
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 noiembrie 2004
Județ
Alba
Sediul social
JUD. ALBA, SAT TEIUŞ ORŞ. TEIUŞ, ARDEALULUI, NR.71
Cod poștal
515900
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1611
Domeniu de activitate
Alte servicii de cazare

Situații financiare

În 2025, VALMEL STAR SRL a raportat o cifră de afaceri de 7.714.724 lei, un profit net de 158.361 lei și un număr mediu de 26 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.8,0 mil.10,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 4.496.778 lei2017 · Cifra de afaceri: 4.967.518 lei2018 · Cifra de afaceri: 5.127.968 lei2019 · Cifra de afaceri: 4.129.963 lei2020 · Cifra de afaceri: 4.337.822 lei2021 · Cifra de afaceri: 6.797.180 lei2022 · Cifra de afaceri: 8.472.867 lei2023 · Cifra de afaceri: 7.218.534 lei2024 · Cifra de afaceri: 6.436.013 lei2025 · Cifra de afaceri: 7.714.724 lei2016 · Profit net: 373.031 lei2017 · Profit net: 278.592 lei2018 · Profit net: 424.397 lei2019 · Profit net: 444.640 lei2020 · Profit net: 453.484 lei2021 · Profit net: 874.587 lei2022 · Profit net: 1.535.993 lei2023 · Profit net: 542.266 lei2024 · Profit net: 977.250 lei2025 · Profit net: 158.361 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 4.496.778 lei'162017: 4.967.518 lei'172018: 5.127.968 lei'182019: 4.129.963 lei'192020: 4.337.822 lei'202021: 6.797.180 lei'212022: 8.472.867 lei8,5 mil.'222023: 7.218.534 lei'232024: 6.436.013 lei'242025: 7.714.724 lei7,7 mil.'25
Profit net lei
2016: 373.031 lei'162017: 278.592 lei'172018: 424.397 lei'182019: 444.640 lei'192020: 453.484 lei'202021: 874.587 lei'212022: 1.535.993 lei1,5 mil.'222023: 542.266 lei'232024: 977.250 lei'242025: 158.361 lei158 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru VALMEL STAR SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 7.714.724 lei în creștere față de 2024 158.361 lei în scădere față de 2024 4.186.499 lei în creștere față de 2024 5.382.560 lei 5.465.817 lei 6.661.878 lei 26
2024 6.436.013 lei în scădere față de 2023 977.250 lei în creștere față de 2023 3.781.931 lei în creștere față de 2023 5.339.260 lei 4.946.188 lei 6.503.517 lei 26 în scădere față de 2023
2023 7.218.534 lei în scădere față de 2022 542.266 lei în scădere față de 2022 3.023.938 lei în creștere față de 2022 4.772.403 lei 3.777.802 lei 5.526.267 lei 27 în scădere față de 2022
2022 8.472.867 lei în creștere față de 2021 1.535.993 lei în creștere față de 2021 2.897.631 lei în creștere față de 2021 3.960.983 lei 3.920.649 lei 4.984.001 lei 32 în scădere față de 2021
2021 6.797.180 lei în creștere față de 2020 874.587 lei în creștere față de 2020 1.593.510 lei în scădere față de 2020 2.124.442 lei 4.391.662 lei 4.922.594 lei 35 în creștere față de 2020
2020 4.337.822 lei în creștere față de 2019 453.484 lei în creștere față de 2019 1.694.793 lei în scădere față de 2019 2.032.273 lei 3.764.567 lei 4.102.047 lei 28 în scădere față de 2019
2019 4.129.963 lei în scădere față de 2018 444.640 lei în creștere față de 2018 2.239.554 lei în creștere față de 2018 2.056.356 lei 3.831.761 lei 3.648.563 lei 33
2018 5.127.968 lei în creștere față de 2017 424.397 lei în creștere față de 2017 1.956.643 lei în creștere față de 2017 2.314.450 lei 2.886.116 lei 3.243.923 lei 33 în creștere față de 2017
2017 4.967.518 lei în creștere față de 2016 278.592 lei în scădere față de 2016 1.408.824 lei în creștere față de 2016 1.768.086 lei 2.460.264 lei 2.819.526 lei 32 în creștere față de 2016
2016 4.496.778 lei 373.031 lei 1.222.367 lei 1.798.520 lei 1.964.781 lei 2.540.934 lei 31

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.