VALMIR OPTIM CONSTRUCT S.R.L.

VALMIR OPTIM CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 39399722, Nr. Reg. Com. J35/1763/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4322 - Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat. Societatea a fost înființată la data de 24 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. MUREŞ, NR.89, CAMERA 3, cod poștal 300765. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VALMIR OPTIM CONSTRUCT S.R.L.
CUI
39399722
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J35/1763/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 mai 2018
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. MUREŞ, NR.89, CAMERA 3
Cod poștal
300765
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4322
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat

Situații financiare

În 2025, VALMIR OPTIM CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.062.204 lei, un profit net de 441.294 lei și un număr mediu de 7 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 190.099 lei2019 · Cifra de afaceri: 1.301.946 lei2020 · Cifra de afaceri: 899.470 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.054.392 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.323.895 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.437.831 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.148.757 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.062.204 lei2018 · Profit net: 87.371 lei2019 · Profit net: 256.869 lei2020 · Profit net: 45.208 lei2021 · Profit net: 165.984 lei2022 · Profit net: 38.884 lei2023 · Profit net: 292.711 lei2024 · Profit net: 529.392 lei2025 · Profit net: 441.294 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 190.099 lei'182019: 1.301.946 lei'192020: 899.470 lei'202021: 1.054.392 lei'212022: 1.323.895 lei'222023: 2.437.831 lei2,4 mil.'232024: 2.148.757 lei'242025: 2.062.204 lei2,1 mil.'25
Profit net lei
2018: 87.371 lei'182019: 256.869 lei'192020: 45.208 lei'202021: 165.984 lei'212022: 38.884 lei'222023: 292.711 lei'232024: 529.392 lei529 mii'242025: 441.294 lei441 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru VALMIR OPTIM CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.062.204 lei în scădere față de 2024 441.294 lei în scădere față de 2024 222.377 lei în scădere față de 2024 69.844 lei 1.016.170 lei 863.637 lei 7 în scădere față de 2024
2024 2.148.757 lei în scădere față de 2023 529.392 lei în creștere față de 2023 281.662 lei în scădere față de 2023 18.872 lei 1.085.133 lei 822.343 lei 8 în creștere față de 2023
2023 2.437.831 lei în creștere față de 2022 292.711 lei în creștere față de 2022 520.032 lei în creștere față de 2022 7.622 lei 805.361 lei 292.951 lei 6 în scădere față de 2022
2022 1.323.895 lei în creștere față de 2021 38.884 lei în scădere față de 2021 322.776 lei în creștere față de 2021 137 lei 917.155 lei 594.516 lei 8
2021 1.054.392 lei în creștere față de 2020 165.984 lei în creștere față de 2020 204.518 lei în scădere față de 2020 804 lei 759.346 lei 555.632 lei 8 în creștere față de 2020
2020 899.470 lei în scădere față de 2019 45.208 lei în scădere față de 2019 229.206 lei în creștere față de 2019 1.804 lei 617.050 lei 389.648 lei 7
2019 1.301.946 lei în creștere față de 2018 256.869 lei în creștere față de 2018 92.549 lei în creștere față de 2018 2.804 lei 434.185 lei 344.440 lei 7 în creștere față de 2018
2018 190.099 lei 87.371 lei 12.777 lei — 100.348 lei 87.571 lei 6

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare