VALUE INVEST CONSTRUCT S.R.L.

Radiată din 24 iulie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

VALUE INVEST CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41226014, Nr. Reg. Com. J2019007439403. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6812 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 5 iunie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CAL FLOREASCA, NR.175, PARTEA A. CAMERA NR. 1, ET.1, cod poștal 014459. Societatea este radiată din data de 24 iulie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VALUE INVEST CONSTRUCT S.R.L.
CUI
41226014
Stare
Radiată din 24 iulie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J2019007439403
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 iunie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CAL FLOREASCA, NR.175, PARTEA A. CAMERA NR. 1, ET.1
Cod poștal
014459
Cod CAEN
6812
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, VALUE INVEST CONSTRUCT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 18.239 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 61.527 lei2020 · Cifra de afaceri: 150.185 lei2021 · Cifra de afaceri: −46.065 lei2019 · Profit net: 41.016 lei2020 · Profit net: 91.756 lei2021 · Profit net: −143.402 lei2022 · Profit net: 948.021 lei2023 · Profit net: −18.007 lei2024 · Profit net: −6.424 lei2025 · Profit net: −18.239 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 61.527 lei20192020: 150.185 lei150 mii20202021: −46.065 lei−46 mii2021
Profit net lei
2019: 41.016 lei20192020: 91.756 lei20202021: −143.402 lei−143 mii20212022: 948.021 lei948 mii20222023: −18.007 lei20232024: −6.424 lei20242025: −18.239 lei−18 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru VALUE INVEST CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −18.239 lei în scădere față de 2024 42.879 lei în scădere față de 2024 — 5.009 lei −37.870 lei —
2024 — −6.424 lei în creștere față de 2023 124.799 lei în scădere față de 2023 — 105.168 lei −19.631 lei —
2023 — −18.007 lei în scădere față de 2022 126.651 lei în scădere față de 2022 — 113.444 lei −13.207 lei 1
2022 — 948.021 lei în creștere față de 2021 132.500 lei în scădere față de 2021 — 1.085.321 lei 952.821 lei 1
2021 −46.065 lei în scădere față de 2020 −143.402 lei în scădere față de 2020 2.114.295 lei în creștere față de 2020 1.829.441 lei 238.008 lei −46.846 lei —
2020 150.185 lei în creștere față de 2019 91.756 lei în creștere față de 2019 10.980 lei în creștere față de 2019 — 107.536 lei 96.556 lei 1
2019 61.527 lei 41.016 lei 3.746 lei — 48.762 lei 45.016 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare