VAMA BUZĂULUI CONSTRUCT S.R.L.

VAMA BUZĂULUI CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 39083958, Nr. Reg. Com. J08/673/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 26 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, SAT DALGHIU COM. VAMA BUZĂULUI, DALGHIU, NR.533, cod poștal 507248. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VAMA BUZĂULUI CONSTRUCT S.R.L.
CUI
39083958
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J08/673/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 martie 2018
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, SAT DALGHIU COM. VAMA BUZĂULUI, DALGHIU, NR.533
Cod poștal
507248
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2023, VAMA BUZĂULUI CONSTRUCT S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2018201920202021202220232018 · Cifra de afaceri: 9.500 lei2019 · Cifra de afaceri: 227.946 lei2020 · Cifra de afaceri: 61.790 lei2021 · Cifra de afaceri: 8.100 lei2018 · Profit net: 2.359 lei2019 · Profit net: 28.452 lei2020 · Profit net: −24.838 lei2021 · Profit net: −41.164 lei2022 · Profit net: 0 lei2023 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 9.500 lei20182019: 227.946 lei228 mii20192020: 61.790 lei20202021: 8.100 lei8 mii2021
Profit net lei
2018: 2.359 lei20182019: 28.452 lei28 mii20192020: −24.838 lei20202021: −41.164 lei−41 mii20212022: 0 lei20222023: 0 lei02023
Indicatori financiari pe ani pentru VAMA BUZĂULUI CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 — 0 lei 0 lei în scădere față de 2022 — — 0 lei —
2022 — 0 lei în creștere față de 2021 51.648 lei în scădere față de 2021 — 16.658 lei −34.990 lei —
2021 8.100 lei în scădere față de 2020 −41.164 lei în scădere față de 2020 51.649 lei în creștere față de 2020 — 16.658 lei −34.991 lei 1 în scădere față de 2020
2020 61.790 lei în scădere față de 2019 −24.838 lei în scădere față de 2019 47.305 lei în scădere față de 2019 — 53.478 lei 6.173 lei 2 în scădere față de 2019
2019 227.946 lei în creștere față de 2018 28.452 lei în creștere față de 2018 62.835 lei în creștere față de 2018 — 93.846 lei 31.011 lei 5
2018 9.500 lei 2.359 lei 650 lei 31 lei 3.178 lei 2.559 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare