VANA PULS TEXTILE S.R.L.

Radiată din 21 noiembrie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

VANA PULS TEXTILE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40676703, Nr. Reg. Com. J40/2295/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4690 - Comert cu ridicata nespecializat. Societatea a fost înființată la data de 21 februarie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ŞOS. GHEORGHE IONESCU SISEŞTI, NR.236A, ET.1, AP.104. Societatea este radiată din data de 21 noiembrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VANA PULS TEXTILE S.R.L.
CUI
40676703
Stare
Radiată din 21 noiembrie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J40/2295/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 februarie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ŞOS. GHEORGHE IONESCU SISEŞTI, NR.236A, ET.1, AP.104
Cod CAEN
4690
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata nespecializat

Situații financiare

În 2024, VANA PULS TEXTILE S.R.L. a raportat o pierdere netă de 8.482 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 23.673 lei2020 · Cifra de afaceri: 39.454 lei2021 · Cifra de afaceri: 76.917 lei2022 · Cifra de afaceri: 41.604 lei2023 · Cifra de afaceri: 37.172 lei2019 · Profit net: 13.661 lei2020 · Profit net: 17.757 lei2021 · Profit net: 16.466 lei2022 · Profit net: 7.237 lei2023 · Profit net: −1.063 lei2024 · Profit net: −8.482 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 23.673 lei20192020: 39.454 lei20202021: 76.917 lei77 mii20212022: 41.604 lei20222023: 37.172 lei37 mii2023
Profit net lei
2019: 13.661 lei20192020: 17.757 lei18 mii20202021: 16.466 lei20212022: 7.237 lei20222023: −1.063 lei20232024: −8.482 lei−8 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru VANA PULS TEXTILE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −8.482 lei în scădere față de 2023 0 lei în scădere față de 2023 — 45.776 lei 45.776 lei —
2023 37.172 lei în scădere față de 2022 −1.063 lei în scădere față de 2022 11.900 lei în scădere față de 2022 17.942 lei 48.216 lei 54.258 lei 0
2022 41.604 lei în scădere față de 2021 7.237 lei în scădere față de 2021 23.489 lei în scădere față de 2021 41.975 lei 36.835 lei 55.321 lei 0
2021 76.917 lei în creștere față de 2020 16.466 lei în scădere față de 2020 112.187 lei în creștere față de 2020 68.405 lei 91.271 lei 48.084 lei 0
2020 39.454 lei în creștere față de 2019 17.757 lei în creștere față de 2019 22.252 lei în scădere față de 2019 24.700 lei 29.170 lei 31.618 lei 0
2019 23.673 lei 13.661 lei 35.133 lei 31.500 lei 17.494 lei 13.861 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare