VANCOS CFC CONSTRUCT S.R.L.

VANCOS CFC CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 43840982, Nr. Reg. Com. J2021003823409. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 3 martie 2021. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR ŞTIUCII, NR.31, cod poștal 022271. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VANCOS CFC CONSTRUCT S.R.L.
CUI
43840982
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021003823409
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 martie 2021
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR ŞTIUCII, NR.31
Cod poștal
022271
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, VANCOS CFC CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 46.975 lei, o pierdere netă de 68.486 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 301.505 lei2022 · Cifra de afaceri: 87.342 lei2023 · Cifra de afaceri: 240.341 lei2024 · Cifra de afaceri: 822.944 lei2025 · Cifra de afaceri: 46.975 lei2021 · Profit net: 165.017 lei2022 · Profit net: −85.842 lei2023 · Profit net: −206.675 lei2024 · Profit net: 34.213 lei2025 · Profit net: −68.486 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 301.505 lei20212022: 87.342 lei20222023: 240.341 lei20232024: 822.944 lei823 mii20242025: 46.975 lei47 mii2025
Profit net lei
2021: 165.017 lei165 mii20212022: −85.842 lei20222023: −206.675 lei−207 mii20232024: 34.213 lei20242025: −68.486 lei−68 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru VANCOS CFC CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 46.975 lei în scădere față de 2024 −68.486 lei în scădere față de 2024 379.608 lei în creștere față de 2024 15.293 lei 202.742 lei −161.573 lei —
2024 822.944 lei în creștere față de 2023 34.213 lei în creștere față de 2023 363.774 lei în creștere față de 2023 18.630 lei 252.057 lei −93.087 lei 2 în scădere față de 2023
2023 240.341 lei în creștere față de 2022 −206.675 lei în scădere față de 2022 176.444 lei în creștere față de 2022 21.966 lei 27.178 lei −127.300 lei 4 în creștere față de 2022
2022 87.342 lei în scădere față de 2021 −85.842 lei în scădere față de 2021 17.643 lei în creștere față de 2021 25.303 lei 71.715 lei 79.375 lei 2 în scădere față de 2021
2021 301.505 lei 165.017 lei 12.221 lei — 177.403 lei 165.217 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare