VANCZA MARKER S.R.L.

VANCZA MARKER S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Covasna, România. Date de identificare: CUI 38482730, Nr. Reg. Com. J2017000548146. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6310 - Activitati ale agentilor si broker-ilor de asigurari. Societatea a fost înființată la data de 14 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. COVASNA, ORŞ. BARAOLT, STR. KESERŰ MÓZES, NR.25, cod poștal 525100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VANCZA MARKER S.R.L.
CUI
38482730
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017000548146
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 noiembrie 2017
Județ
Covasna
Sediul social
JUD. COVASNA, ORŞ. BARAOLT, STR. KESERŰ MÓZES, NR.25
Cod poștal
525100
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6310
Domeniu de activitate
Activitati ale agentilor si broker-ilor de asigurari

Situații financiare

În 2025, VANCZA MARKER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 112.300 lei, un profit net de 27.382 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii200 mii2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 9.100 lei2018 · Cifra de afaceri: 113.600 lei2019 · Cifra de afaceri: 108.900 lei2020 · Cifra de afaceri: 142.450 lei2021 · Cifra de afaceri: 165.600 lei2022 · Cifra de afaceri: 181.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 138.150 lei2024 · Cifra de afaceri: 111.750 lei2025 · Cifra de afaceri: 112.300 lei2017 · Profit net: 8.468 lei2018 · Profit net: 38.618 lei2019 · Profit net: 42.740 lei2020 · Profit net: 89.672 lei2021 · Profit net: 120.584 lei2022 · Profit net: 142.418 lei2023 · Profit net: 46.385 lei2024 · Profit net: 42.814 lei2025 · Profit net: 27.382 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 9.100 lei'172018: 113.600 lei'182019: 108.900 lei'192020: 142.450 lei'202021: 165.600 lei'212022: 181.000 lei181 mii'222023: 138.150 lei'232024: 111.750 lei'242025: 112.300 lei112 mii'25
Profit net lei
2017: 8.468 lei'172018: 38.618 lei'182019: 42.740 lei'192020: 89.672 lei'202021: 120.584 lei'212022: 142.418 lei142 mii'222023: 46.385 lei'232024: 42.814 lei'242025: 27.382 lei27 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru VANCZA MARKER S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 112.300 lei în creștere față de 2024 27.382 lei în scădere față de 2024 20.579 lei în creștere față de 2024 16.814 lei 31.442 lei 27.677 lei 1
2024 111.750 lei în scădere față de 2023 42.814 lei în scădere față de 2023 9.535 lei în creștere față de 2023 24.336 lei 28.306 lei 43.107 lei 1
2023 138.150 lei în scădere față de 2022 46.385 lei în scădere față de 2022 7.170 lei în scădere față de 2022 8.600 lei 45.204 lei 46.634 lei 1
2022 181.000 lei în creștere față de 2021 142.418 lei în creștere față de 2021 26.079 lei în creștere față de 2021 7.661 lei 161.151 lei 142.733 lei 1
2021 165.600 lei în creștere față de 2020 120.584 lei în creștere față de 2020 3.673 lei în creștere față de 2020 10.398 lei 117.798 lei 124.523 lei —
2020 142.450 lei în creștere față de 2019 89.672 lei în creștere față de 2019 1.506 lei în scădere față de 2019 16.119 lei 75.299 lei 89.912 lei —
2019 108.900 lei în scădere față de 2018 42.740 lei în creștere față de 2018 4.546 lei în scădere față de 2018 1.086 lei 15.487 lei 12.027 lei —
2018 113.600 lei în creștere față de 2017 38.618 lei în creștere față de 2017 4.562 lei în creștere față de 2017 3.169 lei 40.663 lei 39.286 lei —
2017 9.100 lei 8.468 lei 2.383 lei 1.329 lei 9.722 lei 8.668 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare