VANDA FLOWERS S.R.L.

VANDA FLOWERS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40025926, Nr. Reg. Com. J40/15104/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3299 - Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 19 octombrie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. MĂGURICEA, NR.15/19, CAMERA 1, BL.8G, SC.1, ET.1, AP.7. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VANDA FLOWERS S.R.L.
CUI
40025926
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/15104/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 octombrie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. MĂGURICEA, NR.15/19, CAMERA 1, BL.8G, SC.1, ET.1, AP.7
Cod CAEN
3299
Domeniu de activitate
Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.

Situații financiare

În 2025, VANDA FLOWERS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 545.356 lei, o pierdere netă de 79.804 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 4.809 lei2019 · Cifra de afaceri: 81.324 lei2020 · Cifra de afaceri: 147.652 lei2021 · Cifra de afaceri: 204.079 lei2022 · Cifra de afaceri: 352.161 lei2023 · Cifra de afaceri: 447.113 lei2024 · Cifra de afaceri: 516.801 lei2025 · Cifra de afaceri: 545.356 lei2018 · Profit net: −5.407 lei2019 · Profit net: 3.772 lei2020 · Profit net: 47.638 lei2021 · Profit net: 89.705 lei2022 · Profit net: 137.126 lei2023 · Profit net: −12.205 lei2024 · Profit net: −10.882 lei2025 · Profit net: −79.804 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 4.809 lei'182019: 81.324 lei'192020: 147.652 lei'202021: 204.079 lei'212022: 352.161 lei'222023: 447.113 lei'232024: 516.801 lei'242025: 545.356 lei545 mii'25
Profit net lei
2018: −5.407 lei'182019: 3.772 lei'192020: 47.638 lei'202021: 89.705 lei'212022: 137.126 lei137 mii'222023: −12.205 lei'232024: −10.882 lei'242025: −79.804 lei−80 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru VANDA FLOWERS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 545.356 lei în creștere față de 2024 −79.804 lei în scădere față de 2024 545.884 lei în scădere față de 2024 680.096 lei 35.939 lei 170.151 lei 3 în creștere față de 2024
2024 516.801 lei în creștere față de 2023 −10.882 lei în creștere față de 2023 722.731 lei în creștere față de 2023 694.410 lei 278.269 lei 249.948 lei 2
2023 447.113 lei în creștere față de 2022 −12.205 lei în scădere față de 2022 45.323 lei în scădere față de 2022 67.159 lei 238.994 lei 260.830 lei 2
2022 352.161 lei în creștere față de 2021 137.126 lei în creștere față de 2021 48.504 lei în creștere față de 2021 — 321.539 lei 273.035 lei 2 în creștere față de 2021
2021 204.079 lei în creștere față de 2020 89.705 lei în creștere față de 2020 28.802 lei în creștere față de 2020 — 160.329 lei 131.527 lei 1
2020 147.652 lei în creștere față de 2019 47.638 lei în creștere față de 2019 21.635 lei în scădere față de 2019 — 67.838 lei 46.203 lei 1
2019 81.324 lei în creștere față de 2018 3.772 lei în creștere față de 2018 26.615 lei în creștere față de 2018 — 25.180 lei −1.435 lei 1
2018 4.809 lei −5.407 lei 8.123 lei — 2.916 lei −5.207 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare