VANDELAY LEGAL S.R.L.

Radiată din 3 februarie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

VANDELAY LEGAL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41946970, Nr. Reg. Com. J40/16148/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7022 - Activitati de consultanta pentru afaceri si management. Societatea a fost înființată la data de 26 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, B-DUL LIBERTĂŢII, NR.3, BL.A2, SC.A, ET.2, AP.5, cod poștal 040127. Societatea este radiată din data de 3 februarie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VANDELAY LEGAL S.R.L.
CUI
41946970
Stare
Radiată din 3 februarie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J40/16148/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 noiembrie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, B-DUL LIBERTĂŢII, NR.3, BL.A2, SC.A, ET.2, AP.5
Cod poștal
040127
Cod CAEN
7022
Domeniu de activitate
Activitati de consultanta pentru afaceri si management

Situații financiare

În 2024, VANDELAY LEGAL S.R.L. a raportat o pierdere netă de 8.238 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii125 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 13.296 lei2020 · Cifra de afaceri: 85.708 lei2021 · Cifra de afaceri: 113.064 lei2022 · Cifra de afaceri: 74.640 lei2019 · Profit net: 12.857 lei2020 · Profit net: 76.821 lei2021 · Profit net: 100.459 lei2022 · Profit net: 61.876 lei2023 · Profit net: 0 lei2024 · Profit net: −8.238 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 13.296 lei20192020: 85.708 lei20202021: 113.064 lei113 mii20212022: 74.640 lei75 mii2022
Profit net lei
2019: 12.857 lei20192020: 76.821 lei20202021: 100.459 lei100 mii20212022: 61.876 lei20222023: 0 lei20232024: −8.238 lei−8 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru VANDELAY LEGAL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −8.238 lei în scădere față de 2023 8.093 lei — 95 lei −7.998 lei —
2023 — 0 lei în scădere față de 2022 8.093 lei în scădere față de 2022 8.237 lei 96 lei 240 lei —
2022 74.640 lei în scădere față de 2021 61.876 lei în scădere față de 2021 11.186 lei în creștere față de 2021 8.237 lei 65.065 lei 62.116 lei —
2021 113.064 lei în creștere față de 2020 100.459 lei în creștere față de 2020 612 lei în scădere față de 2020 11.062 lei 90.088 lei 100.699 lei —
2020 85.708 lei în creștere față de 2019 76.821 lei în creștere față de 2019 1.374 lei în creștere față de 2019 102 lei 90.936 lei 89.878 lei —
2019 13.296 lei 12.857 lei 699 lei 112 lei 13.644 lei 13.057 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare