VANSELL COMLOG S.R.L.

VANSELL COMLOG S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Teleorman, România. Date de identificare: CUI 40149070, Nr. Reg. Com. J34/710/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4617 - Intermedieri in comertul cu produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 13 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. TELEORMAN, SAT MĂGURA COM. MĂGURA, STR. VIILOR, NR.21, cod poștal 147190. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VANSELL COMLOG S.R.L.
CUI
40149070
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J34/710/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 noiembrie 2018
Județ
Teleorman
Sediul social
JUD. TELEORMAN, SAT MĂGURA COM. MĂGURA, STR. VIILOR, NR.21
Cod poștal
147190
Cod CAEN
4617
Domeniu de activitate
Intermedieri in comertul cu produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2025, VANSELL COMLOG S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 41.590 lei, o pierdere netă de 2.089 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 21.933 lei2019 · Cifra de afaceri: 134.549 lei2020 · Cifra de afaceri: 104.924 lei2021 · Cifra de afaceri: 93.110 lei2022 · Cifra de afaceri: 25.916 lei2023 · Cifra de afaceri: 39.596 lei2024 · Cifra de afaceri: 39.722 lei2025 · Cifra de afaceri: 41.590 lei2018 · Profit net: −1.319 lei2019 · Profit net: 15.240 lei2020 · Profit net: 2.004 lei2021 · Profit net: −6.724 lei2022 · Profit net: −13.717 lei2023 · Profit net: −4.192 lei2024 · Profit net: 1.544 lei2025 · Profit net: −2.089 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 21.933 lei'182019: 134.549 lei135 mii'192020: 104.924 lei'202021: 93.110 lei'212022: 25.916 lei'222023: 39.596 lei'232024: 39.722 lei'242025: 41.590 lei42 mii'25
Profit net lei
2018: −1.319 lei'182019: 15.240 lei15 mii'192020: 2.004 lei'202021: −6.724 lei'212022: −13.717 lei−14 mii'222023: −4.192 lei'232024: 1.544 lei'242025: −2.089 lei−2 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru VANSELL COMLOG S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 41.590 lei în creștere față de 2024 −2.089 lei în scădere față de 2024 31.743 lei în scădere față de 2024 — 22.691 lei −9.052 lei —
2024 39.722 lei în creștere față de 2023 1.544 lei în creștere față de 2023 48.235 lei în scădere față de 2023 — 41.272 lei −6.963 lei —
2023 39.596 lei în creștere față de 2022 −4.192 lei în creștere față de 2022 61.566 lei în creștere față de 2022 — 53.059 lei −8.507 lei —
2022 25.916 lei în scădere față de 2021 −13.717 lei în scădere față de 2021 54.492 lei în creștere față de 2021 — 50.176 lei −4.316 lei —
2021 93.110 lei în scădere față de 2020 −6.724 lei în scădere față de 2020 31.913 lei în creștere față de 2020 — 41.314 lei 9.401 lei 1
2020 104.924 lei în scădere față de 2019 2.004 lei în scădere față de 2019 20.331 lei în scădere față de 2019 — 36.457 lei 16.126 lei 1
2019 134.549 lei în creștere față de 2018 15.240 lei în creștere față de 2018 34.084 lei în creștere față de 2018 — 48.205 lei 14.121 lei 1
2018 21.933 lei −1.319 lei 11.158 lei — 10.039 lei −1.119 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare