VAPECOM SRL

Radiată din 24 august 2021. Această firmă nu mai este în funcțiune.

VAPECOM SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 38174551, Nr. Reg. Com. J35/3641/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4791 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. Societatea a fost înființată la data de 4 septembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. BARBU ŞTEFĂNESCU DELAVRANCEA, NR.17, AP.6, cod poștal 300120. Societatea este radiată din data de 24 august 2021. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VAPECOM SRL
CUI
38174551
Stare
Radiată din 24 august 2021
Nr. Registrul Comerțului
J35/3641/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 septembrie 2017
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. BARBU ŞTEFĂNESCU DELAVRANCEA, NR.17, AP.6
Cod poștal
300120
Cod CAEN
4791
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Situații financiare

În 2020, VAPECOM SRL a raportat o cifră de afaceri de 48.065 lei, un profit net de 860 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii20172018201920202017 · Cifra de afaceri: 82.375 lei2018 · Cifra de afaceri: 220.973 lei2019 · Cifra de afaceri: 193.231 lei2020 · Cifra de afaceri: 48.065 lei2017 · Profit net: 8.924 lei2018 · Profit net: −15.622 lei2019 · Profit net: 45.088 lei2020 · Profit net: 860 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 82.375 lei20172018: 220.973 lei221 mii20182019: 193.231 lei20192020: 48.065 lei48 mii2020
Profit net lei
2017: 8.924 lei20172018: −15.622 lei−16 mii20182019: 45.088 lei45 mii20192020: 860 lei8602020
Indicatori financiari pe ani pentru VAPECOM SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2020 48.065 lei în scădere față de 2019 860 lei în scădere față de 2019 −1.501 lei în scădere față de 2019 — 38.717 lei 40.218 lei 1
2019 193.231 lei în scădere față de 2018 45.088 lei în creștere față de 2018 12.251 lei în scădere față de 2018 — 50.841 lei 38.590 lei 1
2018 220.973 lei în creștere față de 2017 −15.622 lei în scădere față de 2017 43.642 lei în scădere față de 2017 — 37.144 lei −6.498 lei 1 în scădere față de 2017
2017 82.375 lei 8.924 lei 45.640 lei — 54.764 lei 9.124 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare