VĂRGĂU CONSTRUCT S.R.L.

VĂRGĂU CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 38899576, Nr. Reg. Com. J2018000418086. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 21 februarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, SAT PODU OLTULUI COM. HĂRMAN, STR. CIMITIRULUI, NR.1068, cod poștal 507086. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VĂRGĂU CONSTRUCT S.R.L.
CUI
38899576
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000418086
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 februarie 2018
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, SAT PODU OLTULUI COM. HĂRMAN, STR. CIMITIRULUI, NR.1068
Cod poștal
507086
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, VĂRGĂU CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 102.000 lei, un profit net de 21.452 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 18.000 lei2020 · Cifra de afaceri: 40.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 55.872 lei2022 · Cifra de afaceri: 119.050 lei2023 · Cifra de afaceri: 87.730 lei2024 · Cifra de afaceri: 103.795 lei2025 · Cifra de afaceri: 102.000 lei2018 · Profit net: −115 lei2019 · Profit net: 11.025 lei2020 · Profit net: 15.447 lei2021 · Profit net: −73.288 lei2022 · Profit net: 4.542 lei2023 · Profit net: 4.762 lei2024 · Profit net: 24.049 lei2025 · Profit net: 21.452 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 18.000 lei20192020: 40.000 lei20202021: 55.872 lei20212022: 119.050 lei119 mii20222023: 87.730 lei20232024: 103.795 lei20242025: 102.000 lei102 mii2025
Profit net lei
2018: −115 lei'182019: 11.025 lei'192020: 15.447 lei'202021: −73.288 lei−73 mii'212022: 4.542 lei'222023: 4.762 lei'232024: 24.049 lei24 mii'242025: 21.452 lei21 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru VĂRGĂU CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 102.000 lei în scădere față de 2024 21.452 lei în scădere față de 2024 13.102 lei în scădere față de 2024 — 21.177 lei 8.075 lei 1
2024 103.795 lei în creștere față de 2023 24.049 lei în creștere față de 2023 35.178 lei în scădere față de 2023 572 lei 21.228 lei −13.378 lei 1
2023 87.730 lei în scădere față de 2022 4.762 lei în creștere față de 2022 54.303 lei în scădere față de 2022 572 lei 16.305 lei −37.426 lei 1 în scădere față de 2022
2022 119.050 lei în creștere față de 2021 4.542 lei în creștere față de 2021 58.588 lei în scădere față de 2021 572 lei 15.828 lei −42.188 lei 3 în creștere față de 2021
2021 55.872 lei în creștere față de 2020 −73.288 lei în scădere față de 2020 60.886 lei în creștere față de 2020 572 lei 13.583 lei −46.731 lei 2 în creștere față de 2020
2020 40.000 lei în creștere față de 2019 15.447 lei în creștere față de 2019 3.538 lei în creștere față de 2019 572 lei 29.523 lei 26.557 lei 1
2019 18.000 lei 11.025 lei în creștere față de 2018 300 lei în scădere față de 2018 572 lei 10.838 lei 11.110 lei —
2018 — −115 lei 700 lei 572 lei 213 lei 85 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare