VASC PRO SMOKE SRL

Radiată din 14 iulie 2022. Această firmă nu mai este în funcțiune.

VASC PRO SMOKE SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Neamţ, România. Date de identificare: CUI 38141449, Nr. Reg. Com. J27/971/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4779 - Comert cu amanuntul al bunurilor de ocazie vandute prin magazine. Societatea a fost înființată la data de 25 august 2017. Sediul social este situat la: JUD. NEAMŢ, SAT HANGU COM. HANGU, NR.338, cod poștal 617240. Societatea este radiată din data de 14 iulie 2022. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VASC PRO SMOKE SRL
CUI
38141449
Stare
Radiată din 14 iulie 2022
Nr. Registrul Comerțului
J27/971/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 august 2017
Județ
Neamț
Sediul social
JUD. NEAMŢ, SAT HANGU COM. HANGU, NR.338
Cod poștal
617240
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4779
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al bunurilor de ocazie vandute prin magazine

Situații financiare

În 2021, VASC PRO SMOKE SRL a raportat o cifră de afaceri de 572.707 lei, un profit net de 106.061 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii201720182019202020212017 · Cifra de afaceri: 156.245 lei2018 · Cifra de afaceri: 475.964 lei2019 · Cifra de afaceri: 0 lei2020 · Cifra de afaceri: 42.078 lei2021 · Cifra de afaceri: 572.707 lei2017 · Profit net: 54.634 lei2018 · Profit net: 93.128 lei2019 · Profit net: −5.068 lei2020 · Profit net: 9.051 lei2021 · Profit net: 106.061 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 156.245 lei20172018: 475.964 lei20182019: 0 lei20192020: 42.078 lei20202021: 572.707 lei573 mii2021
Profit net lei
2017: 54.634 lei20172018: 93.128 lei20182019: −5.068 lei−5 mii20192020: 9.051 lei20202021: 106.061 lei106 mii2021
Indicatori financiari pe ani pentru VASC PRO SMOKE SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2021 572.707 lei în creștere față de 2020 106.061 lei în creștere față de 2020 12.293 lei în scădere față de 2020 0 lei 118.738 lei 106.445 lei 1
2020 42.078 lei în creștere față de 2019 9.051 lei în creștere față de 2019 30.729 lei în creștere față de 2019 13.968 lei 42.128 lei 25.367 lei —
2019 0 lei în scădere față de 2018 −5.068 lei în scădere față de 2018 413 lei în scădere față de 2018 13.561 lei 158.168 lei 171.316 lei —
2018 475.964 lei în creștere față de 2017 93.128 lei în creștere față de 2017 6.128 lei în scădere față de 2017 — 154.210 lei 148.082 lei —
2017 156.245 lei 54.634 lei 33.326 lei 11.456 lei 76.704 lei 54.834 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare