VASICAM TOUR S.R.L.

Radiată din 31 octombrie 2023. Această firmă nu mai este în funcțiune.

VASICAM TOUR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ialomiţa, România. Date de identificare: CUI 40137440, Nr. Reg. Com. J21/636/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5590 - Alte servicii de cazare. Societatea a fost înființată la data de 12 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. IALOMIŢA, SAT MALTEZI COM. STELNICA, STR. TEILOR, NR.16, cod poștal 927231. Societatea este radiată din data de 31 octombrie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VASICAM TOUR S.R.L.
CUI
40137440
Stare
Radiată din 31 octombrie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J21/636/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 noiembrie 2018
Județ
Ialomița
Sediul social
JUD. IALOMIŢA, SAT MALTEZI COM. STELNICA, STR. TEILOR, NR.16
Cod poștal
927231
Cod CAEN
5590
Domeniu de activitate
Alte servicii de cazare

Situații financiare

În 2022, VASICAM TOUR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 60.000 lei, un profit net de 53.252 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii201820192020202120222018 · Cifra de afaceri: 8.000 lei2019 · Cifra de afaceri: 48.000 lei2020 · Cifra de afaceri: 21.600 lei2022 · Cifra de afaceri: 60.000 lei2018 · Profit net: 956 lei2019 · Profit net: 45.238 lei2020 · Profit net: 10.093 lei2021 · Profit net: −10.056 lei2022 · Profit net: 53.252 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 8.000 lei20182019: 48.000 lei20192020: 21.600 lei20202022: 60.000 lei60 mii2022
Profit net lei
2018: 956 lei20182019: 45.238 lei20192020: 10.093 lei20202021: −10.056 lei−10 mii20212022: 53.252 lei53 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru VASICAM TOUR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 60.000 lei 53.252 lei în creștere față de 2021 11.714 lei în creștere față de 2021 — 55.797 lei 44.083 lei —
2021 — −10.056 lei în scădere față de 2020 10.300 lei în creștere față de 2020 — 1.131 lei −9.169 lei —
2020 21.600 lei în scădere față de 2019 10.093 lei în scădere față de 2019 9.800 lei în scădere față de 2019 — 66.287 lei 56.487 lei —
2019 48.000 lei în creștere față de 2018 45.238 lei în creștere față de 2018 10.400 lei în creștere față de 2018 — 56.794 lei 46.394 lei —
2018 8.000 lei 956 lei 10.040 lei 531 lei 10.665 lei 1.156 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare