VASITOP CONSTRUCT S.R.L.

VASITOP CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 40117027, Nr. Reg. Com. J2018001708045. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 7 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. VADUL BISTRIŢEI, NR.14, ET.P. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VASITOP CONSTRUCT S.R.L.
CUI
40117027
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001708045
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 noiembrie 2018
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. VADUL BISTRIŢEI, NR.14, ET.P
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, VASITOP CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 30.706 lei, o pierdere netă de 61.749 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.201820192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 995.497 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.502.478 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.035.375 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.210.840 lei2025 · Cifra de afaceri: 30.706 lei2018 · Profit net: −2.361 lei2019 · Profit net: −89.209 lei2020 · Profit net: 513.078 lei2021 · Profit net: 389.223 lei2022 · Profit net: 622.547 lei2023 · Profit net: 144.656 lei2024 · Profit net: −73.048 lei2025 · Profit net: −61.749 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 995.497 lei20202021: 1.502.478 lei20212022: 2.035.375 lei2,0 mil.20222023: 1.210.840 lei20232025: 30.706 lei31 mii2025
Profit net lei
2018: −2.361 lei'182019: −89.209 lei−89 mii'192020: 513.078 lei'202021: 389.223 lei'212022: 622.547 lei623 mii'222023: 144.656 lei'232024: −73.048 lei'242025: −61.749 lei−62 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru VASITOP CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 30.706 lei −61.749 lei în creștere față de 2024 538.547 lei în scădere față de 2024 599.352 lei 17.531 lei 78.336 lei —
2024 — −73.048 lei în scădere față de 2023 640.108 lei în creștere față de 2023 640.782 lei 139.411 lei 140.085 lei 1
2023 1.210.840 lei în scădere față de 2022 144.656 lei în scădere față de 2022 451.754 lei în scădere față de 2022 113.931 lei 550.956 lei 213.133 lei 1
2022 2.035.375 lei în creștere față de 2021 622.547 lei în creștere față de 2021 995.932 lei în creștere față de 2021 729.001 lei 1.278.901 lei 1.011.970 lei 1
2021 1.502.478 lei în creștere față de 2020 389.223 lei în scădere față de 2020 406.041 lei în creștere față de 2020 729.104 lei 225.367 lei 548.430 lei 1
2020 995.497 lei 513.078 lei în creștere față de 2019 32.834 lei în scădere față de 2019 — 454.542 lei 421.708 lei 1
2019 — −89.209 lei în scădere față de 2018 546.015 lei în creștere față de 2018 240.486 lei 214.159 lei −91.370 lei —
2018 — −2.361 lei 20.000 lei 84.000 lei −66.161 lei −2.161 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare