VASMONT CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L.

Inactivă fiscal din 17 august 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

VASMONT CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Buzău, România. Date de identificare: CUI 40843860, Nr. Reg. Com. J10/527/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 26 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, CAR. MICRO III, BL.B10, SC.B, ET.1, AP.27. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 17 august 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VASMONT CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L.
CUI
40843860
Stare
Inactivă fiscal din 17 august 2026
Nr. Registrul Comerțului
J10/527/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 martie 2019
Județ
Buzău
Sediul social
JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, CAR. MICRO III, BL.B10, SC.B, ET.1, AP.27
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2024, VASMONT CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 27.813 lei, o pierdere netă de 28.863 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−60 mii−40 mii−20 mii020 mii40 mii20192021202320242019 · Cifra de afaceri: 15.501 lei2021 · Cifra de afaceri: 17.950 lei2023 · Cifra de afaceri: 27.938 lei2024 · Cifra de afaceri: 27.813 lei2019 · Profit net: −28.658 lei2021 · Profit net: −53.386 lei2023 · Profit net: 23.258 lei2024 · Profit net: −28.863 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 15.501 lei20192021: 17.950 lei20212023: 27.938 lei28 mii20232024: 27.813 lei28 mii2024
Profit net lei
2019: −28.658 lei20192021: −53.386 lei−53 mii20212023: 23.258 lei23 mii20232024: −28.863 lei−29 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru VASMONT CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 27.813 lei în scădere față de 2023 −28.863 lei în scădere față de 2023 207.590 lei în creștere față de 2023 — 55.079 lei −152.511 lei 1
2023 27.938 lei în creștere față de 2021 23.258 lei în creștere față de 2021 151.669 lei în creștere față de 2021 — 28.022 lei −123.647 lei —
2021 17.950 lei în creștere față de 2019 −53.386 lei în scădere față de 2019 83.257 lei în creștere față de 2019 — 1.413 lei −81.844 lei 2
2019 15.501 lei −28.658 lei 28.503 lei — 45 lei −28.458 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare