VATRA CU MAIA S.R.L.

VATRA CU MAIA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 40721405, Nr. Reg. Com. J2019001044229. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1071 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 1 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. VALEA ADÂNCĂ, NR.13K1, AP.2, cod poștal 700712. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VATRA CU MAIA S.R.L.
CUI
40721405
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001044229
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 martie 2019
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. VALEA ADÂNCĂ, NR.13K1, AP.2
Cod poștal
700712
Cod CAEN
1071
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2025, VATRA CU MAIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 492.105 lei, o pierdere netă de 64.426 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 299.418 lei2021 · Cifra de afaceri: 288.403 lei2022 · Cifra de afaceri: 255.435 lei2023 · Cifra de afaceri: 322.313 lei2024 · Cifra de afaceri: 389.429 lei2025 · Cifra de afaceri: 492.105 lei2019 · Profit net: −26.866 lei2020 · Profit net: 66.032 lei2021 · Profit net: 38.835 lei2022 · Profit net: 8.864 lei2023 · Profit net: 33.102 lei2024 · Profit net: 28.885 lei2025 · Profit net: −64.426 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 299.418 lei20202021: 288.403 lei20212022: 255.435 lei20222023: 322.313 lei20232024: 389.429 lei20242025: 492.105 lei492 mii2025
Profit net lei
2019: −26.866 lei20192020: 66.032 lei66 mii20202021: 38.835 lei20212022: 8.864 lei20222023: 33.102 lei20232024: 28.885 lei20242025: −64.426 lei−64 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru VATRA CU MAIA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 492.105 lei în creștere față de 2024 −64.426 lei în scădere față de 2024 100.665 lei în creștere față de 2024 44.918 lei 28.811 lei −63.362 lei 3 în creștere față de 2024
2024 389.429 lei în creștere față de 2023 28.885 lei în scădere față de 2023 24.657 lei în creștere față de 2023 58.670 lei 88.174 lei 71.916 lei 1
2023 322.313 lei în creștere față de 2022 33.102 lei în creștere față de 2022 19.944 lei în creștere față de 2022 65.105 lei 61.946 lei 42.206 lei 1
2022 255.435 lei în scădere față de 2021 8.864 lei în scădere față de 2021 17.497 lei în scădere față de 2021 81.906 lei 26.396 lei 9.104 lei 1
2021 288.403 lei în scădere față de 2020 38.835 lei în scădere față de 2020 19.508 lei în creștere față de 2020 100.753 lei 58.379 lei 39.075 lei —
2020 299.418 lei 66.032 lei în creștere față de 2019 11.461 lei în scădere față de 2019 121.451 lei 50.623 lei 39.366 lei 3 în creștere față de 2019
2019 — −26.866 lei 35.230 lei 106.824 lei 69.309 lei −26.666 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare