VATRA FOREST SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ialomiţa, România. Date de identificare: CUI 22358248, Nr. Reg. Com. J21/536/2007. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1610 - Taierea si rindeluirea lemnului. Societatea a fost înființată la data de 5 septembrie 2007. Sediul social este situat la: JUD. IALOMIŢA, SAT MIHAIL KOGĂLNICEANU COM. MIHAIL KOGĂLNICEANU, STR. AGRICULTORILOR, NR.48, cod poștal 927165. Societatea este radiată din data de 9 octombrie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- VATRA FOREST SRL
- CUI
- 22358248
- Stare
- Radiată din 9 octombrie 2026
- Nr. Registrul Comerțului
- J21/536/2007
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 5 septembrie 2007
- Județ
- Ialomița
- Sediul social
- JUD. IALOMIŢA, SAT MIHAIL KOGĂLNICEANU COM. MIHAIL KOGĂLNICEANU, STR. AGRICULTORILOR, NR.48
- Cod poștal
- 927165
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 1610
- Domeniu de activitate
- Taierea si rindeluirea lemnului
Situații financiare
În 2025, VATRA FOREST SRL a raportat un profit net de 0 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | 15.000 lei în creștere față de 2024 | 708 lei | 416 lei | −13.876 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei în creștere față de 2023 | 14.999 lei | 708 lei | 416 lei | −13.875 lei | — |
| 2023 | — | −336 lei în scădere față de 2022 | 14.999 lei în scădere față de 2022 | 708 lei | 416 lei | −13.875 lei | — |
| 2022 | 53.169 lei în scădere față de 2021 | 28.800 lei în creștere față de 2021 | 15.124 lei în scădere față de 2021 | 708 lei | 877 lei | −13.539 lei | — |
| 2021 | 58.461 lei în creștere față de 2020 | 13.149 lei în creștere față de 2020 | 54.780 lei în scădere față de 2020 | 708 lei | 11.733 lei | −42.339 lei | — |
| 2020 | 26.652 lei | −10.069 lei în scădere față de 2019 | 66.651 lei în creștere față de 2019 | 708 lei | 10.455 lei | −55.488 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei | 53.817 lei | 1.239 lei | 7.159 lei | −45.419 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei | 53.817 lei | 1.239 lei | 7.159 lei | −45.419 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei | 53.817 lei | 1.239 lei | 7.159 lei | −45.419 lei | — |
| 2016 | — | 0 lei | 53.817 lei | 1.239 lei | 7.159 lei | −45.419 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
