VATRA SUFLETULUI S.R.L.

VATRA SUFLETULUI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 38767516, Nr. Reg. Com. J2018000257357. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8696 - Activitati de asistenta medicala generala. Societatea a fost înființată la data de 30 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT DUBEŞTI COM. OHABA LUNGĂ, NR.212, cod poștal 307301. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VATRA SUFLETULUI S.R.L.
CUI
38767516
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000257357
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 ianuarie 2018
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT DUBEŞTI COM. OHABA LUNGĂ, NR.212
Cod poștal
307301
Cod CAEN
8696
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala generala

Situații financiare

În 2025, VATRA SUFLETULUI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 94.816 lei, un profit net de 12.856 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 19.560 lei2019 · Cifra de afaceri: 47.119 lei2020 · Cifra de afaceri: 86.157 lei2021 · Cifra de afaceri: 92.938 lei2022 · Cifra de afaceri: 77.103 lei2023 · Cifra de afaceri: 102.525 lei2024 · Cifra de afaceri: 90.108 lei2025 · Cifra de afaceri: 94.816 lei2018 · Profit net: 442 lei2019 · Profit net: 627 lei2020 · Profit net: 17.769 lei2021 · Profit net: −57.965 lei2022 · Profit net: 6.110 lei2023 · Profit net: 1.006 lei2024 · Profit net: 7.751 lei2025 · Profit net: 12.856 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 19.560 lei'182019: 47.119 lei'192020: 86.157 lei'202021: 92.938 lei'212022: 77.103 lei'222023: 102.525 lei103 mii'232024: 90.108 lei'242025: 94.816 lei95 mii'25
Profit net lei
2018: 442 lei'182019: 627 lei'192020: 17.769 lei18 mii'202021: −57.965 lei−58 mii'212022: 6.110 lei'222023: 1.006 lei'232024: 7.751 lei'242025: 12.856 lei13 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru VATRA SUFLETULUI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 94.816 lei în creștere față de 2024 12.856 lei în creștere față de 2024 303.889 lei în scădere față de 2024 274.061 lei 18.251 lei −11.205 lei 1
2024 90.108 lei în scădere față de 2023 7.751 lei în creștere față de 2023 319.742 lei în scădere față de 2023 281.452 lei 14.229 lei −24.061 lei 1
2023 102.525 lei în creștere față de 2022 1.006 lei în scădere față de 2022 333.139 lei în scădere față de 2022 288.959 lei 12.368 lei −31.812 lei 1
2022 77.103 lei în scădere față de 2021 6.110 lei în creștere față de 2021 347.116 lei în scădere față de 2021 298.172 lei 16.126 lei −32.818 lei 1
2021 92.938 lei în creștere față de 2020 −57.965 lei în scădere față de 2020 364.889 lei în creștere față de 2020 301.159 lei 24.803 lei −38.927 lei 1
2020 86.157 lei în creștere față de 2019 17.769 lei în creștere față de 2019 2.836 lei în scădere față de 2019 4.908 lei 16.966 lei 19.038 lei —
2019 47.119 lei în creștere față de 2018 627 lei în creștere față de 2018 13.097 lei în creștere față de 2018 7.408 lei 6.958 lei 1.269 lei 1
2018 19.560 lei 442 lei 9.559 lei 9.791 lei 410 lei 642 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare