VAVASA IMMOBILIARE S.R.L.

VAVASA IMMOBILIARE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sălaj, România. Date de identificare: CUI 39460691, Nr. Reg. Com. J31/393/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6820 - Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii. Societatea a fost înființată la data de 8 iunie 2018. Sediul social este situat la: JUD. SĂLAJ, SAT MOIAD COM. SĂRMĂŞAG, MOIAD, FERMA MOIAD, HALA NR.1, BIROU 1, cod poștal 457333. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VAVASA IMMOBILIARE S.R.L.
CUI
39460691
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J31/393/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 iunie 2018
Județ
Sălaj
Sediul social
JUD. SĂLAJ, SAT MOIAD COM. SĂRMĂŞAG, MOIAD, FERMA MOIAD, HALA NR.1, BIROU 1
Cod poștal
457333
Cod CAEN
6820
Domeniu de activitate
Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii

Situații financiare

În 2025, VAVASA IMMOBILIARE S.R.L. a raportat o pierdere netă de 633 lei.

Profit net lei
2018: −760 lei'182019: −3.691 lei'192020: −1.910 lei'202021: −1.724 lei'212022: −3.921 lei−4 mii'222023: −1.578 lei'232024: −1.581 lei'242025: −633 lei−633'25
Indicatori financiari pe ani pentru VAVASA IMMOBILIARE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −633 lei în creștere față de 2024 17.183 lei în creștere față de 2024 1.901.782 lei 1.602 lei 1.886.201 lei —
2024 — −1.581 lei în scădere față de 2023 15.717 lei în creștere față de 2023 1.901.782 lei 770 lei 1.886.835 lei —
2023 — −1.578 lei în creștere față de 2022 14.217 lei în creștere față de 2022 1.901.782 lei 851 lei 1.888.416 lei —
2022 — −3.921 lei în scădere față de 2021 12.717 lei în creștere față de 2021 1.901.782 lei 929 lei 1.889.994 lei —
2021 — −1.724 lei în creștere față de 2020 11.517 lei în creștere față de 2020 1.904.127 lei 1.305 lei 1.893.915 lei —
2020 — −1.910 lei în creștere față de 2019 9.217 lei în creștere față de 2019 1.904.128 lei 728 lei 1.895.639 lei —
2019 — −3.691 lei în scădere față de 2018 7.717 lei în creștere față de 2018 1.904.128 lei 1.138 lei 1.897.549 lei —
2018 — −760 lei 6.467 lei 4.300 lei 2.407 lei 240 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare