VBI CONSTRUCTII RO S.R.L.

VBI CONSTRUCTII RO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 43128551, Nr. Reg. Com. J23/4518/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 1 octombrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT ROŞU COM. CHIAJNA, STR. ACVILEI, NR. 38/19 (PROVIZORIU). CAMERA 3, ET.1, cod poștal 077042. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VBI CONSTRUCTII RO S.R.L.
CUI
43128551
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/4518/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 octombrie 2020
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT ROŞU COM. CHIAJNA, STR. ACVILEI, NR. 38/19 (PROVIZORIU). CAMERA 3, ET.1
Cod poștal
077042
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, VBI CONSTRUCTII RO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 506.961 lei, un profit net de 312.375 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 1.708.620 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.997.571 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.989.435 lei2023 · Cifra de afaceri: 42.857 lei2024 · Cifra de afaceri: 633.602 lei2025 · Cifra de afaceri: 506.961 lei2020 · Profit net: 651.406 lei2021 · Profit net: 950.053 lei2022 · Profit net: 131.739 lei2023 · Profit net: 547 lei2024 · Profit net: 467.946 lei2025 · Profit net: 312.375 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 1.708.620 lei20202021: 2.997.571 lei3,0 mil.20212022: 1.989.435 lei20222023: 42.857 lei20232024: 633.602 lei20242025: 506.961 lei507 mii2025
Profit net lei
2020: 651.406 lei20202021: 950.053 lei950 mii20212022: 131.739 lei20222023: 547 lei20232024: 467.946 lei20242025: 312.375 lei312 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru VBI CONSTRUCTII RO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 506.961 lei în scădere față de 2024 312.375 lei în scădere față de 2024 493.035 lei în creștere față de 2024 — 805.578 lei 313.562 lei 1 în scădere față de 2024
2024 633.602 lei în creștere față de 2023 467.946 lei în creștere față de 2023 183.740 lei în creștere față de 2023 — 661.926 lei 478.186 lei 2 în creștere față de 2023
2023 42.857 lei în scădere față de 2022 547 lei în scădere față de 2022 69.504 lei în scădere față de 2022 — 487.370 lei 417.866 lei 1
2022 1.989.435 lei în scădere față de 2021 131.739 lei în scădere față de 2021 665.140 lei în creștere față de 2021 175 lei 1.136.260 lei 471.295 lei 1
2021 2.997.571 lei în creștere față de 2020 950.053 lei în creștere față de 2020 103.840 lei în scădere față de 2020 4.460 lei 1.075.778 lei 976.398 lei 1
2020 1.708.620 lei 651.406 lei 281.636 lei 4.568 lei 928.674 lei 651.606 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare