VEDE CONSTRUCT S.R.L.

Radiată din 3 octombrie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

VEDE CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42768706, Nr. Reg. Com. J2020007930401. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 14 iulie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ALE PANTELIMON, NR.10, BL.6, SC.A, ET.P, AP.3, cod poștal 022405. Societatea este radiată din data de 3 octombrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VEDE CONSTRUCT S.R.L.
CUI
42768706
Stare
Radiată din 3 octombrie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J2020007930401
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 iulie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ALE PANTELIMON, NR.10, BL.6, SC.A, ET.P, AP.3
Cod poștal
022405
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2024, VEDE CONSTRUCT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 29.683 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 81.422 lei2021 · Cifra de afaceri: 227.055 lei2022 · Cifra de afaceri: 103.390 lei2023 · Cifra de afaceri: 30.989 lei2020 · Profit net: 34.559 lei2021 · Profit net: 72.302 lei2022 · Profit net: 46.810 lei2023 · Profit net: 8.755 lei2024 · Profit net: −29.683 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 81.422 lei20202021: 227.055 lei227 mii20212022: 103.390 lei20222023: 30.989 lei31 mii2023
Profit net lei
2020: 34.559 lei20202021: 72.302 lei72 mii20212022: 46.810 lei20222023: 8.755 lei20232024: −29.683 lei−30 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru VEDE CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −29.683 lei în scădere față de 2023 5.594 lei în scădere față de 2023 — 238 lei −5.356 lei 1
2023 30.989 lei în scădere față de 2022 8.755 lei în scădere față de 2022 5.612 lei în creștere față de 2022 — 37.552 lei 31.940 lei 1
2022 103.390 lei în scădere față de 2021 46.810 lei în scădere față de 2021 4.922 lei în scădere față de 2021 — 32.504 lei 23.185 lei 1 în scădere față de 2021
2021 227.055 lei în creștere față de 2020 72.302 lei în creștere față de 2020 15.155 lei în creștere față de 2020 — 36.049 lei 6.974 lei 2
2020 81.422 lei 34.559 lei 2.399 lei 77 lei 37.081 lei 34.759 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare