VELVET-SZ SRL

VELVET-SZ SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 38126090, Nr. Reg. Com. J26/1595/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4779 - Comert cu amanuntul al bunurilor de ocazie vandute prin magazine. Societatea a fost înființată la data de 23 august 2017. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, BLD. 1848, NR.63, AP.15, cod poștal 540421. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VELVET-SZ SRL
CUI
38126090
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/1595/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 august 2017
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, BLD. 1848, NR.63, AP.15
Cod poștal
540421
Cod CAEN
4779
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al bunurilor de ocazie vandute prin magazine

Situații financiare

În 2025, VELVET-SZ SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 3.600 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 9.305 lei2018 · Cifra de afaceri: 29.773 lei2019 · Cifra de afaceri: 37.347 lei2020 · Cifra de afaceri: 20.422 lei2021 · Cifra de afaceri: 39.907 lei2022 · Cifra de afaceri: 43.075 lei2023 · Cifra de afaceri: 12.566 lei2024 · Cifra de afaceri: 0 lei2025 · Cifra de afaceri: 0 lei2017 · Profit net: −7.538 lei2018 · Profit net: −13.947 lei2019 · Profit net: −8.609 lei2020 · Profit net: −8.333 lei2021 · Profit net: −518 lei2022 · Profit net: −8.537 lei2023 · Profit net: −12.699 lei2024 · Profit net: −4.574 lei2025 · Profit net: −3.600 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 9.305 lei'172018: 29.773 lei'182019: 37.347 lei'192020: 20.422 lei'202021: 39.907 lei'212022: 43.075 lei43 mii'222023: 12.566 lei'232024: 0 lei'242025: 0 lei0'25
Profit net lei
2017: −7.538 lei'172018: −13.947 lei−14 mii'182019: −8.609 lei'192020: −8.333 lei'202021: −518 lei'212022: −8.537 lei'222023: −12.699 lei'232024: −4.574 lei'242025: −3.600 lei−4 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru VELVET-SZ SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 0 lei −3.600 lei în creștere față de 2024 70.909 lei în creștere față de 2024 122 lei 2.631 lei −68.156 lei —
2024 0 lei în scădere față de 2023 −4.574 lei în creștere față de 2023 67.309 lei în creștere față de 2023 122 lei 2.631 lei −64.556 lei —
2023 12.566 lei în scădere față de 2022 −12.699 lei în scădere față de 2022 66.998 lei în creștere față de 2022 122 lei 6.894 lei −59.982 lei —
2022 43.075 lei în creștere față de 2021 −8.537 lei în scădere față de 2021 48.042 lei în creștere față de 2021 122 lei 638 lei −47.282 lei 1
2021 39.907 lei în creștere față de 2020 −518 lei în creștere față de 2020 47.290 lei în creștere față de 2020 122 lei 8.422 lei −38.746 lei 1
2020 20.422 lei în scădere față de 2019 −8.333 lei în creștere față de 2019 45.811 lei în creștere față de 2019 122 lei 7.461 lei −38.228 lei 1
2019 37.347 lei în creștere față de 2018 −8.609 lei în creștere față de 2018 34.185 lei în creștere față de 2018 122 lei 4.169 lei −29.894 lei 1
2018 29.773 lei în creștere față de 2017 −13.947 lei în scădere față de 2017 28.910 lei în creștere față de 2017 122 lei 7.503 lei −21.285 lei 1
2017 9.305 lei −7.538 lei 11.866 lei 122 lei 4.406 lei −7.338 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare