VEM UNITCARGO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 23161189, Nr. Reg. Com. J40/1515/2008. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 1 februarie 2008. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ALEEA CIRCULUI, NR.2, BL.2, SC.J, ET.4, AP.108, cod poștal 021104. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 30 iulie 2018. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- VEM UNITCARGO S.R.L.
- CUI
- 23161189
- Stare
- Inactivă fiscal din 30 iulie 2018
- Nr. Registrul Comerțului
- J40/1515/2008
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 1 februarie 2008
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ALEEA CIRCULUI, NR.2, BL.2, SC.J, ET.4, AP.108
- Cod poștal
- 021104
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4941
- Domeniu de activitate
- Transporturi rutiere de marfuri
Situații financiare
În 2024, VEM UNITCARGO S.R.L. a raportat o pierdere netă de 700 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | −700 lei în creștere față de 2023 | 138.418 lei în scădere față de 2023 | 23.739 lei | 638 lei | −114.041 lei | — |
| 2023 | — | −1.180 lei în scădere față de 2022 | 138.498 lei în creștere față de 2022 | 23.739 lei | 1.418 lei | −113.341 lei | — |
| 2022 | — | 0 lei în scădere față de 2021 | 136.438 lei | 23.739 lei | 538 lei | −112.161 lei | — |
| 2021 | — | 1.737 lei în creștere față de 2020 | 136.438 lei în scădere față de 2020 | 23.739 lei | 538 lei | −112.161 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei în creștere față de 2019 | 138.180 lei în scădere față de 2019 | 33.923 lei | 542 lei | −103.715 lei | — |
| 2019 | — | −19.640 lei în scădere față de 2018 | 138.655 lei în creștere față de 2018 | 33.923 lei | 1.017 lei | −103.715 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei în creștere față de 2017 | 136.372 lei | 33.923 lei | 18.374 lei | −84.075 lei | — |
| 2017 | — | −630 lei în scădere față de 2016 | 136.372 lei în scădere față de 2016 | 33.923 lei | 18.374 lei | −84.075 lei | — |
| 2016 | — | −65 lei | 136.706 lei | 33.923 lei | 19.338 lei | −83.445 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
