VENDAX JOBS S.R.L.

Inactivă fiscal din 29 august 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

VENDAX JOBS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 39122607, Nr. Reg. Com. J08/723/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7820 - Activitati de contractare, pe baze temporare,a personalului. Societatea a fost înființată la data de 30 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. NICOLAE TITULESCU, NR.2, CORP F6-D, BIROUL NR.1, ET.PARTER, cod poștal 500010. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 29 august 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VENDAX JOBS S.R.L.
CUI
39122607
Stare
Inactivă fiscal din 29 august 2025
Nr. Registrul Comerțului
J08/723/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 martie 2018
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. NICOLAE TITULESCU, NR.2, CORP F6-D, BIROUL NR.1, ET.PARTER
Cod poștal
500010
Cod CAEN
7820
Domeniu de activitate
Activitati de contractare, pe baze temporare,a personalului

Situații financiare

În 2023, VENDAX JOBS S.R.L. a raportat o pierdere netă de 10.883 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.2018201920202021202220232018 · Cifra de afaceri: 1.046.587 lei2019 · Cifra de afaceri: 2.388.035 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.053.550 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.641.436 lei2022 · Cifra de afaceri: 197.534 lei2018 · Profit net: −331.303 lei2019 · Profit net: −50.750 lei2020 · Profit net: 53.231 lei2021 · Profit net: 54.046 lei2022 · Profit net: 22.695 lei2023 · Profit net: −10.883 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 1.046.587 lei20182019: 2.388.035 lei2,4 mil.20192020: 1.053.550 lei20202021: 1.641.436 lei20212022: 197.534 lei198 mii2022
Profit net lei
2018: −331.303 lei−331 mii20182019: −50.750 lei20192020: 53.231 lei20202021: 54.046 lei54 mii20212022: 22.695 lei20222023: −10.883 lei−11 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru VENDAX JOBS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 — −10.883 lei în scădere față de 2022 423.580 lei în creștere față de 2022 14.124 lei 155.130 lei −254.326 lei —
2022 197.534 lei în scădere față de 2021 22.695 lei în scădere față de 2021 415.368 lei în scădere față de 2021 18.108 lei 153.817 lei −243.443 lei 4 în scădere față de 2021
2021 1.641.436 lei în creștere față de 2020 54.046 lei în creștere față de 2020 490.456 lei în scădere față de 2020 22.092 lei 202.116 lei −266.138 lei 34 în creștere față de 2020
2020 1.053.550 lei în scădere față de 2019 53.231 lei în creștere față de 2019 566.479 lei în scădere față de 2019 26.077 lei 220.109 lei −320.184 lei 23 în scădere față de 2019
2019 2.388.035 lei în creștere față de 2018 −50.750 lei în creștere față de 2018 569.253 lei în scădere față de 2018 24.476 lei 162.924 lei −381.853 lei 44 în creștere față de 2018
2018 1.046.587 lei −331.303 lei 580.908 lei — 249.243 lei −331.103 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare