VENERA MONTANA S.R.L.

VENERA MONTANA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mehedinţi, România. Date de identificare: CUI 39579260, Nr. Reg. Com. J2021000733259. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 4 iulie 2018. Sediul social este situat la: JUD. MEHEDINŢI, SAT PONOARELE COM. PONOARELE, , NR.93. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VENERA MONTANA S.R.L.
CUI
39579260
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021000733259
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 iulie 2018
Județ
Mehedinți
Sediul social
JUD. MEHEDINŢI, SAT PONOARELE COM. PONOARELE, , NR.93
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4711
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2024, VENERA MONTANA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 90.088 lei, un profit net de 3.290 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii2018201920202021202220242018 · Cifra de afaceri: 6.107 lei2019 · Cifra de afaceri: 30.929 lei2020 · Cifra de afaceri: 6.232 lei2021 · Cifra de afaceri: 7.105 lei2022 · Cifra de afaceri: 226.372 lei2024 · Cifra de afaceri: 90.088 lei2018 · Profit net: −8.014 lei2019 · Profit net: −905 lei2020 · Profit net: −3.561 lei2021 · Profit net: −4.525 lei2022 · Profit net: 55.748 lei2024 · Profit net: 3.290 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 6.107 lei20182019: 30.929 lei20192020: 6.232 lei20202021: 7.105 lei20212022: 226.372 lei226 mii20222024: 90.088 lei90 mii2024
Profit net lei
2018: −8.014 lei−8 mii20182019: −905 lei20192020: −3.561 lei20202021: −4.525 lei20212022: 55.748 lei56 mii20222024: 3.290 lei3 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru VENERA MONTANA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 90.088 lei în scădere față de 2022 3.290 lei în scădere față de 2022 0 lei în scădere față de 2022 — 67.453 lei 67.453 lei —
2022 226.372 lei în creștere față de 2021 55.748 lei în creștere față de 2021 2.434 lei în scădere față de 2021 — 41.456 lei 39.022 lei 1
2021 7.105 lei în creștere față de 2020 −4.525 lei în scădere față de 2020 47.520 lei în creștere față de 2020 — 30.795 lei −16.725 lei —
2020 6.232 lei în scădere față de 2019 −3.561 lei în scădere față de 2019 30.176 lei în creștere față de 2019 574 lei 17.321 lei −12.281 lei —
2019 30.929 lei în creștere față de 2018 −905 lei în creștere față de 2018 28.634 lei în creștere față de 2018 1.557 lei 18.358 lei −8.719 lei —
2018 6.107 lei −8.014 lei 27.593 lei 2.611 lei 17.168 lei −7.814 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare