VENIC CONS S.R.L.

VENIC CONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 39458713, Nr. Reg. Com. J26/913/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 7 iunie 2018. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, SAT DÂMBĂU COM. ADĂMUŞ, STR. MORII, NR.15, cod poștal 547019. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VENIC CONS S.R.L.
CUI
39458713
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/913/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 iunie 2018
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, SAT DÂMBĂU COM. ADĂMUŞ, STR. MORII, NR.15
Cod poștal
547019
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, VENIC CONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 186.100 lei, un profit net de 17.036 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 44.870 lei2020 · Cifra de afaceri: 116.500 lei2021 · Cifra de afaceri: 101.920 lei2022 · Cifra de afaceri: 61.800 lei2023 · Cifra de afaceri: 87.400 lei2024 · Cifra de afaceri: 168.060 lei2025 · Cifra de afaceri: 186.100 lei2018 · Profit net: −37.603 lei2019 · Profit net: −20.226 lei2020 · Profit net: 43.399 lei2021 · Profit net: 39.325 lei2022 · Profit net: 429 lei2023 · Profit net: −18.112 lei2024 · Profit net: −26.895 lei2025 · Profit net: 17.036 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 44.870 lei20192020: 116.500 lei20202021: 101.920 lei20212022: 61.800 lei20222023: 87.400 lei20232024: 168.060 lei20242025: 186.100 lei186 mii2025
Profit net lei
2018: −37.603 lei−38 mii'182019: −20.226 lei'192020: 43.399 lei43 mii'202021: 39.325 lei'212022: 429 lei'222023: −18.112 lei'232024: −26.895 lei'242025: 17.036 lei17 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru VENIC CONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 186.100 lei în creștere față de 2024 17.036 lei în creștere față de 2024 19.853 lei în scădere față de 2024 — 17.450 lei −2.403 lei 3
2024 168.060 lei în creștere față de 2023 −26.895 lei în scădere față de 2023 20.518 lei în creștere față de 2023 — 1.079 lei −19.439 lei 3 în creștere față de 2023
2023 87.400 lei în creștere față de 2022 −18.112 lei în scădere față de 2022 8.033 lei în creștere față de 2022 — 15.445 lei 7.412 lei 2
2022 61.800 lei în scădere față de 2021 429 lei în scădere față de 2021 1.538 lei în scădere față de 2021 — 27.062 lei 25.524 lei 2
2021 101.920 lei în scădere față de 2020 39.325 lei în scădere față de 2020 2.437 lei în scădere față de 2020 — 27.532 lei 25.095 lei 2
2020 116.500 lei în creștere față de 2019 43.399 lei în creștere față de 2019 28.054 lei în scădere față de 2019 — 13.824 lei −14.230 lei 2
2019 44.870 lei −20.226 lei în creștere față de 2018 57.824 lei în creștere față de 2018 — 195 lei −57.629 lei 2
2018 — −37.603 lei 41.839 lei — 4.436 lei −37.403 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare