VENTURAS S.R.L.

VENTURAS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39301629, Nr. Reg. Com. J40/6205/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9319 - Alte activitati sportive. Societatea a fost înființată la data de 8 mai 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. DREPTĂŢII, NR.8, CAM. 1, BL.010, SC.2, ET.3, AP.77, cod poștal 060886. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VENTURAS S.R.L.
CUI
39301629
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/6205/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 mai 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. DREPTĂŢII, NR.8, CAM. 1, BL.010, SC.2, ET.3, AP.77
Cod poștal
060886
Cod CAEN
9319
Domeniu de activitate
Alte activitati sportive

Situații financiare

În 2025, VENTURAS S.R.L. a raportat un profit net de 1.179 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 27.085 lei2019 · Cifra de afaceri: 78.252 lei2020 · Cifra de afaceri: 174.123 lei2021 · Cifra de afaceri: 166.700 lei2022 · Cifra de afaceri: 163.152 lei2023 · Cifra de afaceri: 162.962 lei2024 · Cifra de afaceri: 10.701 lei2018 · Profit net: 22.495 lei2019 · Profit net: 43.370 lei2020 · Profit net: 58.127 lei2021 · Profit net: 102.521 lei2022 · Profit net: 60.640 lei2023 · Profit net: 70.714 lei2024 · Profit net: −14.091 lei2025 · Profit net: 1.179 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 27.085 lei20182019: 78.252 lei20192020: 174.123 lei174 mii20202021: 166.700 lei20212022: 163.152 lei20222023: 162.962 lei20232024: 10.701 lei11 mii2024
Profit net lei
2018: 22.495 lei'182019: 43.370 lei'192020: 58.127 lei'202021: 102.521 lei103 mii'212022: 60.640 lei'222023: 70.714 lei'232024: −14.091 lei−14 mii'242025: 1.179 lei1 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru VENTURAS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 1.179 lei în creștere față de 2024 8.491 lei în scădere față de 2024 — 9.910 lei 1.419 lei —
2024 10.701 lei în scădere față de 2023 −14.091 lei în scădere față de 2023 12.990 lei în scădere față de 2023 — 66.654 lei 53.664 lei 1
2023 162.962 lei în scădere față de 2022 70.714 lei în creștere față de 2022 19.770 lei în scădere față de 2022 — 87.525 lei 67.755 lei 1
2022 163.152 lei în scădere față de 2021 60.640 lei în scădere față de 2021 21.450 lei în creștere față de 2021 — 82.330 lei 60.880 lei 1
2021 166.700 lei în scădere față de 2020 102.521 lei în creștere față de 2020 12.974 lei în creștere față de 2020 — 115.695 lei 102.721 lei 1
2020 174.123 lei în creștere față de 2019 58.127 lei în creștere față de 2019 12.120 lei în creștere față de 2019 — 73.312 lei 61.192 lei —
2019 78.252 lei în creștere față de 2018 43.370 lei în creștere față de 2018 7.277 lei în creștere față de 2018 — 53.342 lei 46.065 lei 1
2018 27.085 lei 22.495 lei 317 lei — 23.012 lei 22.695 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare