VERONICA LUX IMPEX SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 36821856, Nr. Reg. Com. J29/2129/2016. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4642 - Comert cu ridicata al imbracamintei si incaltamintei. Societatea a fost înființată la data de 9 decembrie 2016. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. ION GHICA, NR.9, cod poștal 100405. Societatea are activitatea suspendată din data de 1 iulie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- VERONICA LUX IMPEX SRL
- CUI
- 36821856
- Stare
- Activitate suspendată din 1 iulie 2025
- Nr. Registrul Comerțului
- J29/2129/2016
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 9 decembrie 2016
- Județ
- Prahova
- Sediul social
- JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. ION GHICA, NR.9
- Cod poștal
- 100405
- Cod CAEN
- 4642
- Domeniu de activitate
- Comert cu ridicata al imbracamintei si incaltamintei
Situații financiare
În 2025, VERONICA LUX IMPEX SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | 0 lei | 24 lei în scădere față de 2024 | 0 lei | 29.874 lei | 29.850 lei | — |
| 2024 | 0 lei | 0 lei | 728 lei în creștere față de 2023 | 0 lei | 30.578 lei | 29.850 lei | — |
| 2023 | 0 lei în scădere față de 2021 | 0 lei în scădere față de 2021 | 24 lei în creștere față de 2021 | −704 lei | 30.578 lei | 29.850 lei | — |
| 2021 | 1.000 lei în scădere față de 2020 | 1.000 lei în scădere față de 2020 | 15 lei în scădere față de 2020 | −704 lei | 30.569 lei | 29.850 lei | — |
| 2020 | 50.000 lei | 35.395 lei în creștere față de 2019 | 1.024 lei în scădere față de 2019 | −704 lei | 30.578 lei | 28.850 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei | 6.410 lei | −704 lei | 569 lei | −6.545 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei în creștere față de 2017 | 6.410 lei | −704 lei | 569 lei | −6.545 lei | — |
| 2017 | 810 lei | −6.041 lei în scădere față de 2016 | 6.410 lei în creștere față de 2016 | −704 lei | 569 lei | −6.545 lei | 1 |
| 2016 | — | −704 lei | 1.000 lei | — | 496 lei | −504 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
